odinstalace DAP

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod palics 26. 7. 2005 20:55

Zdravicko ve spolek,pouzival sem DAP na stahovani,po jeho odinstalaci (i z registru),tak kdyz chci neco stahnout tak mi vyskoci okno,ze nebyl nalezen DAP,a to bych chtel zrusit nejak,poradite pls ?
palics
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janurpo 26. 7. 2005 21:03

palics píše:Zdravicko ve spolek,pouzival sem DAP na stahovani,po jeho odinstalaci (i z registru),tak kdyz chci neco stahnout tak mi vyskoci okno,ze nebyl nalezen DAP,a to bych chtel zrusit nejak,poradite pls ?


to je težký, protože jak se DAP jednou upíšeš (zatrhneš podporu pro internet explorer), tak se pak velmi těžko ze systému dostává. Zkus použít nějaký alternativní browser, nebo utilitku "total uninstal".
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod Pierrosse 30. 7. 2005 12:13

jo mam taky uplne stejny problem s DAP
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trashman 30. 7. 2005 12:45

Stáhni si program Registry Crawler 4.5 a s jeho pomocí najdi všechny výskyty zápisů Download acceleratoru v registru a tyto klíče si nejprve ulož (pro jistotu) a pak dej odstranit. Odstraň i klíč RJ Designs, kde je registrace programu.
Trashman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palics 30. 7. 2005 12:57

Diky moc,vyzkousim
palics
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod durbatuluk 30. 7. 2005 15:07

měl jsem stejný problém, který se dá vyřešit v pluginech prohlizecu najedte si do slozky napriklad Firefoxu nebo IE a tam do polozky plugins a natvrdo dmaz neco jako DAP.dll a je to...
durbatuluk
Junior

Odeslat příspěvekod Pierrosse 30. 7. 2005 15:39

No zni to jako zajimavy napad? Zkousel uz to nekdo? Fungovalo to? Diky
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků