Změnili mi přezdívku! To snad není možné!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod eso 5. 12. 2006 12:59

Jersey (novy) píše:proč Computer press, a.s. neinformovalo o tomto kroku předem a udělalo to ze dne na den. Já jsem si zvolil přezdívku, prošla registrací, tak nevidím jediný důvod pro její změnu.j/quote]


No, o tom sloučení přezdívek se tu mluví už docela dlouho.
eso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:00

Tady je trochu problém v tom, že jsme pracovali s více než sto tisíci registracemi. U takového množství, byť konfliktů z toho bylo jen několik tisíc, jsme nemohli postupovat individuálně.

Samozřejmě, mohli jsme, ale celou už tak velmi náročnou operaci bychom tím hodně zkomplikovali. A ve výsledku bychom stejně někomu museli přezdívku změnit. Však najde o život ani o peníze, zkuste to prosím překousnout.


Po pravdě jsem očekával, že to schytáme víc. A dnešního dne jsem se bál už půl roku dopředu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:02

:-) Hehe, už jsem to překousl, pracuji na změně mé přezdívky. Neberte to prosím tak, že bych chtěl působit nějaké problémy, to v žádném případě. Spíš mě jen rozhorčilo, že se probudím a moje přezdívka je Jersey (z novy) :-D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:03

eso píše:No, o tom sloučení přezdívek se tu mluví už docela dlouho.l/quote]


To mi zřejmě ušlo, omlouvám se již potřetí a sypu si na hlavu popel :(
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:11

Abych projevil také trochu taktu a neházel kolem sebe jen špínu, prosím moderátora o smazání celého tématu, nechci, abych vrhnul na Computer press, a.s. temný stín. Děkuji
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mraaazo 5. 12. 2006 13:14

Bojuj :) Lebo s tym "novym" vyzeras cudne :D
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Mira 5. 12. 2006 13:35

Taky to musím změnit.
Já jsem registrovaný skoro na začátku založení fóra a toto se mi teda zatraceně nelíbí hergot!!!
Mě by zajímalo který ko.... to vymyslel. Fakt někoho nakopat do..... :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :x :x :x :x :x :x!!!!!!!!!!
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:38

Mira: Pokud se správně dívám, tak nic měnit nemusíte. Přezdívka Mira vám ve fóru zůstala. Měnit ji musí člověk, co ji používal v diskuzích pod články (resp. nepoužíval, protože se registroval před dvěma lety a nenapsal ani příspěvek).

Když si v další odpovědi odpustíte vulgarismy, možná dojdeme k řešení rychleji. V každém případě bude komunikace příjemnější. Děkuji.

Jersey: Mazat to nemá cenu, podobné téma by se tady brzy objevilo. A my si to musíme trochu odskákat :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira 5. 12. 2006 13:42

Marek L.: To by mě zajímalo, proč mi teda došel email z Computer Press:

Bohužel vám musíme sdělit, že vaši přezdívku Mira jsme kvůli konfliktu s jiným uživatelským účtem museli přejmenovat. Nyní se do diskuze pod články můžete přihlásit pod novou přezdívkou:
Mira (novy)
:idea: :?: :?: :?: :?:

Jak to mám teda chápat?
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:47

Přečtěte si ten e-mail pozorně. Píšeme tam přece o diskuzích pod články, nikoli o fóru.

Zjevně jste si přezdívku Mira před těmi dvěma lety zaregistroval přímo na webu Živě, ale nijak ji nepoužíval. V takovém případě na Mira (novy) úplně zapomeňte. Do fóra, galerie, do diskuze pod články nebo do poradny se nyní přihlašujte jako Mira s heslem, které používáte do fóra.

Tohle je mimochodem důkaz, proč jsme potřebovali uživatelské databáze sloučit. Bylo velmi obtížné vysvětlit lidem, že se musí pro diskuze pod články registrovat zvlášť a pro fórum taky zvlášť.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 5. 12. 2006 13:59

a ja si myslim ze to az tak spatny krok nebyl, taky mi to vyhovuje. A myslim si ze ty problemy se zmenama se brzo uklidni, jak zde jiz bylo receno skoro o nic nejde.
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 5. 12. 2006 14:47

chapem, kolko problemov to zlucenie databaz vyvolalo, ale na druhu stranu chapem aj Jersey-ho (toho nasho ;) :mrgreen: ), pretoze sa nejedna o nejakeho Kolemjdouciho ci Juniora, ale o Mierne pokrocileho... nedalo sa uprednostnovat uzivatela s vyssim poctom prispevkov resp. s vyssou hodnostou?

teraz je uz neskoro, a nechcem vyvolat flame, kedze tu (uz) vladne pokojna atmosfera :)

EDIT: teraz pozeram do toho clanku, ze vraj sa prihliadalo aj na pocet prispevkov... tak beriem spat, co som napisal :)
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 12. 2006 14:49

Jersey (novy) píše:Abych projevil také trochu taktu a neházel kolem sebe jen špínu, prosím moderátora o smazání celého tématu, nechci, abych vrhnul na Computer press, a.s. temný stín. Děkujit/quote]


zatim to tu nechame pokud se to nezvrhne v nadavky apod (coz doufam,ze ne). Jinak urcite na nejakou prezdivku prijdes,ale zase se mi docela nelibi ta libovolnost zmeny prezdivky takhle aspon mam jakztakz prehled o vetsine uzivatelu.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 5. 12. 2006 15:09

Jersey (novy) ? ... proč ne třeba Jersey. ? co bude minimálně vidět ???
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 15:31

Milí paní moderátoři, bylo by možné sdělit mi, kolik má Jersey (tedy ten "opravdový") poslaných příspěvků? Já jsem totiž nikde nikoho takového nezaregistroval, děkuji za zavážení mé žádosti. Navíc se pokouším změnit svoji přezdívku na Jersey II., ale z nějakého důvodu se mi to nedaří, zřejmě jsem zapomněl heslo, nechal jsem si tedy zaslat nové, ale nic nepřišlo.

edit.. Už ano :D
Anonymous

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků