Computer 10/12 vychází 17. 5.

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 5. 2012 09:00

Obrázek
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 18. 5. 2012 19:44

Zdravím, mám jenom já problém tohle číslo stáhnout? Píše mi to že se momentálně nelze pŕipojit k serveru. Ukázka i starší číslo jde sosnout normálně.
michallom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jira4u 19. 5. 2012 18:16

Mam stejny problem!
jira4u
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 19. 5. 2012 21:22

Řeší se to, chyba ale není na naší straně, takže bohužel nevíme víc. Sledujte https://twitter.com/#!/ecasopisy
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slazz 21. 5. 2012 13:21

Nemám předplatné elektronické verze dlouho, jenom dvě čísla. A ani jedno nebylo k dispozici tak jak mělo.

Většinou je elektronické verze k dispozici dřív než papírová, vy to máte naopak, ani po čtyřech dnech jsem nedostal to co jsem si zaplatil. Myslím že byste měli předplatitelům to zpoždění nějak kompenzovat.
slazz
Junior

Odeslat příspěvekod krútiaci 22. 5. 2012 19:07

No to snáď nie je možné. To neviete tých indickych ciganov poriadne vyjebať? Dokedy mám čakať kým nejaký chuj konečne začne robiť svoju robotu? Akú máte zmluvu? Dúfam, že tiež nie ste prijebaní a máte takú zmluvú, že Vám budú za to čo predvádzajú platiť a nám čitateľom to vynahradite.
krútiaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krútiaci 23. 5. 2012 12:01

Tak už tam dali novú verziu čítačky, neponúka mi to ale download aj keď to mám predplatné. Ponuka to len kúpiť.
krútiaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krútiaci 23. 5. 2012 18:26

Už to konečne pozná, že mám čísla predplatene, ale nerozpozna, že mám retina display a ponúkne mi to len computer pre staršie verzie ipadu.
krútiaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krútiaci 26. 5. 2012 09:27

Už 4 dni nič nepisete na twitteri čo je s tým computerom pre iPad. Už má to vytača.
krútiaci
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků