Fórum Živě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 18. 5. 2021 12:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Pravidla fóra

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Notebook HP dv6000 problem
Odeslat příspěvekNapsal: 7. 7. 2007 00:22 
Kolemjdoucí
Nevie nahodou niekto poradit....zapnem notebook a ten miesto spustenia Biosu zacne pipat ...prve pipnutie dlhe a 2 nasledujuce kratke. Obrazovka cierna. Ide ma z toho slak trafit, pretoze vsetko doteraz fungovalo bez chybicky. O notebook sa staram ako o svoje [beijby]. V HP ma vysmiali, kedze bol notbook kupovany v USA nech si ho dam opravit tam, ze co ich otravujem...prosim pomozte!!!!!!

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 7. 7. 2007 01:00 
VIP uživatel
HP ta vysmialo spravne - Paviliony su servisovane len v krajine kupy. Ak to pipa, jedinou moznostou je reklamacia. Nic viac ti nepomozem.

C

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 8. 7. 2007 09:57 
Junior
na netu najdes co tyhle beep kody znamenaj,spatna grafika, pamet a tak, muze byt i jenom spatnek kontakt s pameti nebo tak.. vyndal zandal bych takovyhle veci...

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 8. 7. 2007 22:37 
Kolemjdoucí
Ahoj, mam (resp sestra) podobnu skusenost. Sestra si kupila v USA Pavilion dv6045nr. Pol roka bezal v pohode, len potom zrazu nic, tiez cierna obrazovka, ani BIOS nesiel, a tiez to tak pipalo ako popisujes. Isiel som s tym tiez do HP servisu v Blave, a rovnako ma odpinkli prec, tak ako teba. Vyriesil som to tak, ze som siel do predajne EQ (v blave na namesti SNP) a tam to zobrali a do asi 1 mesiaca bol naspat opraveny, neplatil som ani korunu. Problem bol v tom, ze zhorela maticna doska, tak ju celu vymenili. Mam dojem ze to posielaju do Polska. Pocitac stale funguje a je predlzena zaruka na tie vymene casti. Dufam, ze staci toto. BTW. podla niektorych ta predajna EQ nema dobru povest, ale vybavili mi tu reklamaciu. Inak vraveli vtedy, ze to bol u nich asi treti taky isty(podobny) laptop, co mal problemy a bol kupeny v USA.

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 8. 7. 2007 23:26 
Junior
brox: to čumím,že vy tam ještě máte furt komunismus?já nevím kde by u nás to ještě takto někdo bez známostí dělal.....

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 7. 2007 21:39 
Kolemjdoucí
polda: :shock: sorry, ale to akoze fakt nechapem o co ti ide a com tocis. Inak ten obchod mi poradili v samom HP service centre, ked mi to u nich nechceli zobrat, ze mozno mi to tam zoberu. Ak to teda chapem spravne, tak prave pocas komunizmu, ak si nemal znamosti na spravnych miestach, tak si si nemohol kupit alebo zohnat nic poriadne :twisted:

Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 7. 2007 22:40 
Junior
jo tenkrát stačili známosti,dnes ani se známostma a někdy ani za peníze = rovnou si kup nový.

Předmět příspěvku: Re: Notebook HP dv6000 problem
Odeslat příspěvekNapsal: 19. 7. 2008 16:13 
Kolemjdoucí
Dobry den, mne to pipalo podobne dal som to podrobne analyzovat a je to graficky cip. Cize ak by si problem neporiesil, kupil by som od teba ten cip, popripade celu maticnu. Prosim pis na moj mail alexander@szm.sk. dik vopred. A kto by vedel kde by som mohol zohnat cip na hp dv6000 prosim ozvite sa

Předmět příspěvku: Re: Notebook HP dv6000 problem
Odeslat příspěvekNapsal: 19. 7. 2008 21:03 
VIP uživatel
Graficky cip je priletovany na dosku a doska stoji samostatne cca 20 000 Sk.

C

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]