Fórum Živě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 29. 3. 2024 07:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Facebook zablokovaný účet
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 11. 2020 16:56 
Offline
Kolemjdoucí
Dobrý den, asi před 3 měsíci mi začaly chodit kódy pro obnovení Facebooku, i přesto, že jsem o žádné nežádal. Zřejmě se někdo snažil dostat do mého účtu. Facebook můj účet zablokoval, poslal jsem jim tedy občanku a hlásí mi to celou dobu, že bude trvat déle než je obvyklé. Čekal jsem, že bude na pár týdnů ale ne měsíců.

Ztratil jsem trpělivost a rozhodl se založit nový účet, jenže mi byl během 20 minut zablokován. Pak jsem po nějaké době zkusil ještě jednou, zadal jiný email, aby se nenašlo propojení s mou osobou, ale zřejmě vyhodnocuje moji IP adresu a blokace okamžitě.

Facebook potřebuji pro práci, komunikaci přes messenger a marketing a netuším jak nyní vyřešit.

Děkuji


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook zablokovaný účet
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 11. 2020 22:38 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar
VPN, nebo problém řešit s facebookem.

_________________
Administrátor fóra Živě.cz.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook zablokovaný účet
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 11. 2020 08:55 
Offline
Kolemjdoucí
O VPN jsem už také přemýšlel, ale rád bych se tomu vyhnul. To bych pak musel už úplně komplet se vším přejít na VPN. S Facebookem moc netuším jak komunikovat, mail, na který psát, jsem nenašel a v zablokovaném profilu se nelze nikam prokliknout.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook zablokovaný účet
Odeslat příspěvekNapsal: 18. 11. 2020 08:29 
Offline
Kolemjdoucí
Facebook? a komunikácia? nemožné. Ak máš problém, Facebook na teba kašle. Ak potrebuješ kontaktovať Facebook, tak to aby si si vzal deň dovolenku a pokúšal sa nájsť spôsoby, cesty písal cez všetko možné, ale nedopíšeš sa. Veď pozri na policajné vyšetrovanie vraždy/samovraždy tej dievčiny čo našli v BA v prístave. Pol roka? či rok to trvá? čo polícia od Facebooku stále nedostala správy, ktoré si písala? Veď to je nehoráznosť. Služba na komunikáciu a nechráni nikoho. Pomoc? To že pripravia stránku HELP a časté problémy v textoch popíšu nie je pomoc. Na Facebooku je miliarda a viac ľudí a tí každú chvíľu vymyslia niečo nové a podvodníkmi sa to tam len hemží. nikto ti nepomôže, hlavne že koľko je tam 11 ročných detí a tie veria všetkému. ľahká obeť, snadný cíl


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook zablokovaný účet
Odeslat příspěvekNapsal: 20. 11. 2020 22:08 
Offline
Kolemjdoucí
Tak nakonec i při připojení přes VPN mi to okamžitě zablokovalo účet. Vyhodnotil jsem tedy, že problém nemůžou vidět v IP adrese, ale jinde. Zkusiljsem tedy nainstalovat Firefox a registrovat se v novém prohlížeči bez historie, bez cookies apod. No a vida, to pomohlo a blokace zatím neproběhla. Tak uvidíme, určitě se může stát, že stále někde vznikne nějaké propojení informací a stejně to algoritus vyhodnotí špatně a zablokují mě, ale už třetí den je to ok.


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group