Doporučte RS pro jednoduchý komunitní web

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 5. 2012 21:27

Zdravím lidi s přehledem v této oblasti, který já bohužel postrádám.

Budu víceméně amatérsky spravovat jeden web jisté malé komunity.

Funkcí bude nemnoho, v podstatě:
jednoduchá správa uživatelů
možnost publikování článků s pomocí wysiwyg editoru (dobrou zkušenost mám s CKEditorem, asi zůstanu u něj)
třídění článků do kategorií a podle data
fotogalerie

Protože není moc času na vytváření vlastního grafickýho návrhu, vyžaduji některý z populárních CMS, pro které je k dispozici spoustu skinů, které bych si následně upravil podle potřeby.

Já sám mám zkušenosti s PHPkem, za kvalitníhp programátora bych se neoznačil, ale co potřebuju, to vždycky nějak udělám :) Tedy jazyk jednoznačně PHP, což je asi stejně jasná volba.

Další věcí je, že v současnosti běží zastaralá verze onoho webu na nějaké zastaralé verzi Joomla. Tedy mě napadlo, jestli u tohohle systému rovnou nezůstat a web jen nemodernizovat (přechod na novější verzi, použití jiného skinu, vylepšení konfigurace...)

Jaké jsou jsou výhody a nevýhody Joomly oproti jiným CMS pro účely, které uvádím?

Díky za odpovědi
Lukáš
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mspanko 8. 5. 2012 13:39

Všechno co vypisujete Joomla zvládne bez problému. Grafických šablon je na internetu spousta. Pokud Váš stávající web běží na Joomle a jste sní spokojen. Rozhodně u něj zůstaňte. Pouze doporučuji přejít na nejnovější verzi.
mspanko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 8. 5. 2012 13:48

Výborně, díky za odpověď.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků