Jak spustit na Windows 11 iOS aplikace?

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 11

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Anet_J 18. 10. 2022 07:28

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s následujícím problémem.
Mám notebook s operačním systémem Windows 11 a potřebovala bych na něm spustit aplikaci, která je primárně určena pro android/ios. Konkrétně se jedná o aplikaci Smart Pinist pro ovládání digitálního klavíru. Zkoušela jsem na počítač nainstalovat emulátor androidu (Nox, BlueStacks, LDplayer i jiné) - některé z nich aplikaci při vyhledání vůbec nenajdou, při stažení aplikace přímo (apk soubor) dojde k hlášce, že aplikace není kopmatibilní. Když už se mi povedlo aplikaci nainstalovat (přes Nox např.), tak jde sice otevřít, ale nedochází ke komunikaci s klavírem (aplikace se nemůže ke klavíru připojit, vůbec jej nevidí). Připojuji se přes USB-to-host.
Vše je bez problémů, když aplikaci používám na iOS (Ipad mám zapůjčený). Je nějaká možnost jak emulovat/simulovat na WIndows 11 iOS tak, abych přes něj spustila aplikaci a ona řádně komunikovala s klavírem? Podobně jako tomu je u emulátorů androidu?
Děkuji moc za rady :)

PS: ještě drobnost - digitální piano, které používáním je Yamaha CSP-170.
Anet_J
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 18. 10. 2022 10:01

Software, ve kterém ti Android běží, musí umět USB passthrough. Ideálně stáhnout VirtualBox (v něm mi to aspoň teda fungovalo) ke kterému stáhneš image Androidu. USB pak přiřadíš v nastavení.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků