Notebook pro architekta

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 1. 2023 21:36

Tyhle dražší věci když člověk kupuje od někoho "z druhé ruky", chce to VŽDYCKY trvat na smlouvě. Smlouvu si můžeš sepsat s advokátem sám, těch pár Korun za jeho pomoc se může velmi vyplatit.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BorisCerny 14. 1. 2023 11:12

Tak to tady ukončím, zkusili jsme vzít ten ASUS s 3050ti, kde nakonec převládl ten dotykový displej. Notebook už je doma, vypadá super, displej je parádní, tak uvidíme. Při nejhorším se dá ještě do 14ti dnů vrátit.

Co se týče smlouvy u toho podvodného notebooku, myslím, že ta by nám tady stejně nepomohla. Myslím, že nebude problém dokázat, že mi ho prodal, ale to, že mi prodal krám s vadnou základní deskou a bez záruky, protože pán má určitě nafocené a natočené, že notebook fungoval, když nám ho prodával a že záruka u HP je platná, a to, že záruka už neplatí, si musím řešit s nimi..

Každopádně všem děkuji za čas a za pomoc a mějte se hezky. :-)
BorisCerny
Junior

Odeslat příspěvekod meda2016 14. 1. 2023 11:41

Jako posledni jen dodám, že pokud i ty můžeš dokazat, že u HP záruka v době nakupu platí, spor máš vést s HP.
S Asusem přeji spokojenost.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 25. 1. 2023 16:33

Kolikrát jsi už ten dotyk použil ? Teda nepočítej, že jsi to zkoušel. :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eviljack 25. 1. 2023 16:44

Provokace! :D
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2023 10:41

Tak tipuju, že nikdykrát :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 2. 2023 13:36

Tak ja sam touch mam. A teda pouzivam ho vzdycky, kdyz nahodim kalkulacku. Bo numeriku nemam a dotykove je kalkulacka nejrychlejsi. A protoze mam "yoga style" device, takze jsem ten dotyk parkrat i pouzil pri cteni. Ale pokud by to byl klasicky ntb bez moznosti 360° rotace, bylo by to jak pise Python.

U te kalkulacky uz jsem se ale pristihnul patlat po displeji i u otce (non-touch ntb), ktery mne serval, proc mu opatlavam displej. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BorisCerny 14. 2. 2023 20:50

Hele, jak jsem psal, notebook byl pro přítelkyni, která je architektka, takže věřte, že až si koupí stylus, tak ten dotyk pro různé návrhy, skici nebo třeba jen kreslení využije poměrně dost, ještě v kombinace s možností otočit notebook jako tablet. :-)
A taky teda je to velmi návykové, když se k notebooku opřete a pohodlně si prohlížíte internet jen prstem jako na mobilu bez nutnosti použít myš.
Nicméně teď právě hledáme, jaký stylus k tomu koupit a nikde se nedá najít, který s ním je kompatibilní. Nejspíš objednáme ASUS SA201H, který jako jediný v kompatibilitě zahrnuje i ASUS ROG flow, ale jen modely X13, my máme X16. Předpokládám ale, že to je jedno a to samé, jen my máme 16 palců a X13 má 13 palců monitor. :-)
BorisCerny
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků