virtualbox a spustenie windows

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod spynfo 10. 11. 2009 08:20

bry den, pls, jak nastavim virtualbox pod ubuntu? Chci v nem winXP, ale nenastavim sit (DNS -odkazuje na smlouvu s providerem, coz u virtualu neni), sdileny adresar (pod windows) nepozna jinou koncovku, nez urcenou, potrebuji sdilet napr. zip, exe... Diky moc za radu, spynfo @ seznam cz
spynfo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 11. 2009 08:28

ano, nasyp ten svůj dotaz do všech vláken s výskytem "virtualbox", to ti úplně všichni milerádi odpoví...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Gadelat 10. 11. 2009 16:54

Divim sa ze este existuju taki naivni ludia co si myslia ze im ludia budu odpovedat na e-mail...
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 11. 2009 23:05

Myslím, že net by Ti měl šlapat, pokud šlape pod Linem. Jinak si ujasni, co je adresář a co druh souboru. Jinak u VB si projdi nastavení tohokterého OS, cojsi nainstaloval. Je to tam dobře popsáno, myslím, že moc problémů bys mít neměl. Nezapoměň, že sdílené adresáře musíš nastavit i v Linuxu. Napadá mne jediné, nepřidal jsi se jako uživatel do skupiny Virtualbox.
Dr.Watson
Kolemjdoucí