Blizzard:
to potěší, podobný vývoj předpovídám i u BF1. Výkon je v Deus opět odstupňován přesně podle hrubého výkonu. Jediný háček je u GTX1080, která má hrubý výpočetní výkon kolem Fury X, ostatně těžko bude mezi GTX1070 a GTX1080 jen 2 snímky / sekundu. Navíc Titan odskočil taky, proč zrovna GTX1080 nemá očekávaný výkon?
Když k tomu připočtu, že nVidia doteď nebyla schopna vydat oficiální podporu ve Vulkanu pro DOOMA, napadá mně hypotéza. Že by programátoři nVidie byli až tak specializovaní na stará API, že se neumí vyrovnat s novými?
Nově by se rádci se zelenou preferencí měli tazatelů také dotazovat: "Jsi ochoten za rok měnit grafiku?"
-- 8. 9. 2016 20:28 --dustojnik hummer:
nebude. Většina AAA titulů bude po určitou dobu pod obojí. Je nutné si uvědomit, že DX12 nepřináší jen multiprocesing overhead a vyšší využití pokročilých architektur, ale také nové grafické fičurinky. Velmi brzy se DX12 verze oddělí od DX11 verzí v grafické kvalitě, tak jako se oddělilo DX10 (11) od DX9.