[PHP] skript pro přenesení obrázků

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Wikan 20. 2. 2023 14:23

Při vytváření aplikace se vytvoří složka Apps/<název tvé aplikace>. Díval ses tam?
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 20. 2. 2023 14:29

zoul píše:
Wikan te navadi, jestli se ten soubor nahodou nejmenuje "UPDropbox.php"
Zkontroluj si to a pripadne oprav.

Jenda

Ano ten php skript se jmenuje UPDropbox.php
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 6. 3. 2023 11:12

Zas mi to hlásí tuto chybu
Error in call to API function "files/upload": Your app is not permitted to access this endpoint because it does not have the required scope 'files.content.write'. The owner of the app can enable the scope for the app using the Permissions tab on the App Console.Error in call to API function "files/upload": Your app is not permitted to access this endpoint because it does not have the required scope 'files.content.write'. The owner of the app can enable the scope for the app using the Permissions tab on the App Console.
co zas je toto ? díky za pomoc
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 6. 3. 2023 11:20

Nepriradil jsi sve aplikaci potrebna prava. V posledni vete ti doslova pisou navod, jak to udelat.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Víťa1 6. 3. 2023 12:00

Já pořád tápu já bych potřeboval krok za krokem díky ti nebo tomu kdo mě pomůže předem děkuji
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 6. 3. 2023 12:15

To mas tezke. Programovani vyzaduje jistou schopnost resit drobne problemy, prakticky denne. Pokud nedokazes treba s pomoci nejakeho prekladace prelozit pomerne detailni chybove hlaseni i s navodem co mas udelat, tak bohuzel asi programovani neni pro tebe.

Zkus to chybove hlaseni hodit treba do Google Translate ( https://translate.google.com ). Pokud ani potom nebudes vedet co dal, tak se obavam ze neni v soucasnosti v tvych silach tu aplikaci napsat.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikan 6. 3. 2023 12:16

Na adrese https://www.dropbox.com/developers/apps si nastav práva:
https://ctrlv.cz/ejAR
Po změně práv nejspíš bude potřeba znovu vygenerovat token.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 6. 3. 2023 12:46

JirkaVejrazka píše:Zkus to chybove hlaseni hodit treba do Google Translate ( https://translate.google.com ).

to samozřejmě dělám pořád :oops:

-- 6. 3. 2023 13:07 --

Udělal jsem to podle toho co mi radíš pomohl mi velice i https://ctrlv.cz/ejAR podle něho jsem to rychle našel za to ti velký dík i nový token jsem vygeneroval ale zas to píše že že není správný vis
{"error_summary": "invalid_access_token/.", "error": {".tag": "invalid_access_token"}}{"error_summary": "invalid_access_token/.", "error": {".tag": "invalid_access_token"}} :oops:
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 6. 3. 2023 13:08

Wikan píše:Po změně práv nejspíš bude potřeba znovu vygenerovat token.


Nemelo by to byt potreba, ten token byva nezavisly na pravech.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikan 6. 3. 2023 13:15

nový token jsem vygeneroval ale zas to píše že že není správný

A změnil jsi ho doufám i v tom PHP souboru?
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 6. 3. 2023 13:18

Ano měnil díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 6. 3. 2023 14:16

Tak asi blbě.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 6. 3. 2023 15:08

Zase máš pravdu jsem to měl špatně už to přenáší obrázky ale
Kód: Vybrat vše
echo $response; 

na konci toho skriptu mě vypisuje toto
edit
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx296e07530", "size": 44348, "is_downloadable": true, "content_hash": "6a6b689203919fdf0eb113c837b96axxxxbea269c5c2a0356b9d2d4d042cabf0"}
na pozici xxxxx je něco jiného s pochopitelných důvodů sice asi to nezabrání nectěnému uniku dat :oops: díky
Naposledy upravil Víťa1 dne 6. 3. 2023 17:26, celkově upraveno 1
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 6. 3. 2023 15:22

To je v poradku, to je informace o tom ze ta operace probehla uspesne.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků