Chybajuce nastavenia v Thunderbird

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dreamer 24. 10. 2020 15:16

Mam dalsi problem, vytvoril som si novy ucet gmail, funguje, ale ked kliknem na "Get messages", alebo pouzijem skratky F5, Shift+F5, skontroluju sa len ostatne existujuce ucty, novy nie. Neskontroluje sa ani ked mam nastaveny cas kontroly 1 min.

Vsetko mam nastavene rovnako ako v starych uctoch.

Novy ucet sa skontroluje len ked pouzijem menu a kliknem priamo na "Get messages" - nazov noveho mailu, to znamena ze funguje, vsetko je nastavene spravne.

Skusal som restartovat Thunderbird, nastavit novy mail ako predvoleny, nic nepomohlo.

Mam Thunderbird Portable 78.4.0 (32-bit), Windows 10 2004 64-bit.

EDIT: Tak skusobny mail prisiel teraz, takmer po hodine, aj ked to mam nastavene na 1 min, ale aspon prisiel, budem to este testovat.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 10. 2020 16:20

Mám to tak rok, co ho mám. Musím čekat, až mi ty účty sám sesynchronizuje, Na povel "Přijmout zprávy" všechny nesesynchronizuje.
Viz moje otázka na druhé straně tohoto vlákna. Nevyřešeno.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 24. 10. 2020 22:08

Dreamer píše:Mal som rovnaky problem, nacitaval sa len jeden predvoleny ucet, pomohlo mi zlucenie podla navodu v tomto prispevku:

viewtopic.php?p=12413446#p12413446

Teraz si nie som isty, ci pomohlo to zlucenie uctov, nova verzia, alebo nieco ine, ale tym, ze sa mi 4 ucty nacitavaju a 1 nie, musi to mat nejaky dovod, vsetky nastavenia su nastavene uplne rovnako, je to zahada.

Mozno by pomohlo ich rozdelit a znova spojit, ale kedze 4 hlavne ucty funguju spravne, nechcem to rozhodit.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 10. 1. 2021 15:25

Nepoznate nejaku alternativu pre Blinking Alert? Stale nie je aktualizacia pre novu verziu TB.

Konkretne by som chcel jednym kliknutim otvorit hlavne okno Thunderbird s novym emailom a zaroven zatvorit notifikacne okno, alebo aspon vacsie [x] tlacidlo.

Dalej mi chyba zobrazenie notifikacneho okna aj ked bezi aplikacia/hra na celej obrazovke, prip. aspon zobrazenie notifikacie ked zatvorim celoobrazovkovu aplikaciu, resp. ked prepnem aplikaciu na plochu pomocou Alt+Tab.

Ako alternativa by mi pomohlo aj opakovane zvukove znamenie (sound alert), s moznostou nastavit to na X minut, pretoze pokial mam zapnutu celoobrazovkovu aplikaciu v case prveho zvukoveho znamenia a som AFK, tak novy email premeskam a musim to kontrolovat manualne.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 24. 4. 2022 19:06

Sender Icons for Gmail je zaujimave rozsirenie pre gmail, aj pre Firefox, existuje nieco podobne ako rozsirenie pre Thunderbird?
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 7. 10. 2022 18:45

V novej verzii sa zmenilo viacero veci, je mozne to nejak zmenit?

5) Oznaceny test v texte spravy je zeleny, je mozne to zmenit na modru? Pouzivam predvolenu tmavu temu.

6) Farba odkazu v notifikacnom okne je fialova, v texte spravy bola tiez, tam som to zmenil na modru, ale v tom okne sa to nezmenilo, je mozne to zmenit na modru?

7) Scrollbar v texte spravy je cierno-biely, je to bug, prip. je to mozne nejak opravit?

Chcel by som sa vyhnut preinstalovaniu programu, kedze mam portable verziu.

Mam verziu 102.3.2 (32-bit) portable, Windows 10 21H1 64-bit.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků