uBlock Origin

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stani 17. 1. 2023 08:19

Nyní se mi (ve Firefoxu) přestaly zobrazovat diskuze pod články na sport.cz, seznamzpravy.cz, novinky.cz, atd.
Neví někdo co s tím?

Zkusil jsem ještě jiný, populární doplněk - Ghostery, u něj se ty diskuze zobrazují, ale zase (oproti uBlock Origin) neposouvá obsah o prázdné místo po zrušených reklamách, což mi dost nevyhovuje.
stani
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 1. 2023 10:57

Problém není v uBlock Origin, pakliže sis tedy něco nenastavil špatně svépomocí. Stejný doplněk používám taktéž a diskuze třeba na novinky.cz vidím bez problémů.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stani 17. 1. 2023 11:33

Já jsem tam poslední drahnou dobou vůbec nic nenastavoval, ty diskuze se přestaly zobrazovat ze dne na den, jak na domácím PC, tak i na pracovním.

Ovšem nyní jsem udělal v uBlock Origin "Obnovit výchozí nastavení...", a diskuze se opět zobrazují.
stani
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 1. 2023 11:37

Možná někdo jiný, kdo má k některému z těch počítačů přístup.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 17. 1. 2023 13:04

Stejny problem a obnoveni vychoziho nastaveni pomohlo. K memu PC nikdo dalsi pristup nema.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 1. 2023 13:27

A nebo sikovny programator v Seznamu. 8-P
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 1. 2023 15:00

Nah, internetový skřítci :mrgreen:
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 1. 2023 14:19

Problém způsobovalo jedno pravidlo v EasyPrivacy. Stačilo ho dát ručně na blacklist. Aktuální verze už ho neobsahuje.

Výchozím nastavením se vymazaly staré verze filtrů a stáhly nové. Ale vynutit update lze i jednotlivě - kliknutím na ikonu "hodin" vedle příslušného filtru.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stani 15. 9. 2023 08:12

Tak nově se (i po "Obnovit výchozí nastavení") nezobrazují diskuze na medium.seznam.cz. Ale zobrazují se na seznamzpravy.cz, novinky.cz i sport.cz.
stani
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 15. 9. 2023 08:38

Přidej si do Vaše filtry následující pravidlo:

Kód: Vybrat vše
@@diskuze.seznam.cz/$frame,1p
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stani 15. 9. 2023 08:56

Díky ;-)
stani
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků