Monitor Dell gaming s2721dgfa černá obrazovka

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 26. 3. 2023 22:08

Ahoj mám doma monitor Dell gaming s2721dgfa a když připojím napájecí kabel tak je monitor bez reakce a až po delší době naskočí.

Pomůže koupě nového napájecího kabelu viz odkaz

https://tpresident.ekatalog.biz/detail/ ... 22?zoneId=
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 26. 3. 2023 23:16

Zkus na chvilku prohodit např. s kabelem z PC, jestli to je opravdu kabelem (nemyslím si), jinak zažádej o RMA přes výrobce. Předpokládám tedy, že monitor je stále v záruce ...
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3v4x 26. 3. 2023 23:51

Monitor je stále dlouho v záruce.

Na stránkách délku jsem vytvořil support services details kde jsem vypsal express services code a services tag.maji se z dellu ozvat za 1 pracovní den.

-- 26. 3. 2023 23:53 --

V emailu napsali tohle:

Zástupce společnosti Dell zareaguje na vaši žádost během jednoho pracovního dne. Na stránce Stav žádosti online můžete sledovat činnost související s vaším požadavkem, dále komunikovat se společnosti Dell a ověřit stav žádosti o servisní zásah.


Jen upozorňuji na to že pokud do monitoru lehce prstem zduhnu omylem tak monitor zhasne do černé obrazovky.Jedná se o propojení notebooku s monitorem.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 3. 2023 07:08

Měl by přijet technik na místo tvého určení a vyřešit na místě. Cokoliv dalšího si myslím, že nemá smysl řešit přes fórum.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3v4x 27. 3. 2023 12:37

Mám ještě jednu otázku je opakem problému s monitorem.

Pokud přijde technik z dellu a monitor byl ještě v záruce a on nenašel žádnou vadu musí se pak platit za zbytečný výjezd?
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 3. 2023 13:34

Nemělo by se platit nic.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků