požadavek na heslo TPlink Archer C6

Routery, AP, switche, huby, ethernet

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod audis 24. 10. 2023 16:04

Ahoj, mám tento router. Před rokem nebo dvěma jsem aktualizoval firmware tím průvodcem a po aktualizaci jsem musel změnit heslo do správy routeru. Přibyla tam povinnost na nějaké asi velké písmeno nebo zvláštní znak a apod nevím. Heslo jsem zapomněl. Nevíte požadavky na heslo? Pomůže mi to vzpomenout si na heslo. Účet u TP link záměrně nemám. Mám ještě tři pokusy (a nevím co bude po tom). Pak zbývá mi hardreset routeru, což se mi nechce. Děkuji za radu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magusus 25. 10. 2023 08:27

Musí tam být číslice a velké písmeno. Pro vás důležité info k těm pokusům - stačí router vypnout a zapnout (předpokládám, že ho máte fyzicky u sebe) a máte zase obnovené pokusy přihlášení.
Reset a znovunastavení je určitě nejrychlejší řešení.
Magusus
Junior

Odeslat příspěvekod audis 21. 11. 2023 19:21

VYŘEŠENO
děkuji za radu. nakonec heslo jsem vytipováním si vzpomněl ohromná náhoda (a mělo malá písmena a číslo). Proč nevím a radši nechci vědět :-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků