Pozor na Pipni, s.r.o.

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Patrix 20. 11. 2005 12:05

Kdo se někdy poohlížel po tomto hostingu tak ruce pryč. Dnes trvá výpadek na jednom ze serverů už přez 20hodin a admini se neobtěžují nikoho ani informovat..
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alex666 20. 11. 2005 12:32

Rusim tam vsechny hostingy. Co je moc, to je moc.
Alex666

Odeslat příspěvekod Návštěvník 20. 11. 2005 13:09

Hej tak to uz je i na me moc!!!uz shanim kam dam web!!Jako uz me fakt serou ***** ***** !!to ani slusne nejde 17h vypadek to se slysi jen v pohadkach o ENIAKovi a i ten mel vypadky jen na 5hodin a byl z 19000 elektronek by me zajimalo co vlastni pini!pche prej opterony!Vubec jinak pipni nedoporucuju cholerikum a sangvinikum taky ne protoze se z nich stanou cholerici!! :D mej te se a chcip pipni!!!!!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.Diesel 21. 11. 2005 10:06

Jen utikejte, sem zvedav, kde zadarmo zaparkujete domenu nebo si neco otestujete, kdyz parkuju nebo testuju, tak je mi jedno, ze tam neco X hodin nejde, kdyz zadarmo prenesete byt jenom jeden kB, nedelate reklamu ani nic jinyho jako protisluzbu, tak co chcete? :P A jestli jste od freehostingu pozadovali sluzby a spolehlivost, tak ste blazni.
Dr.Diesel

Odeslat příspěvekod skiff 22. 11. 2005 11:43

mám u nich JEDEN soubor s přesměrováním na můj školní webspace ... nechci NIC jinýho, než aby mě jela DOMÉNA a ten index, protože na FITu mi asi těžko dovolí zápis do DNS ... no nic ....
skiff

Odeslat příspěvekod Karlos-Brno 25. 11. 2005 08:16

Patrix píše:Kdo se někdy poohlížel po tomto hostingu tak ruce pryč. Dnes trvá výpadek na jednom ze serverů už přez 20hodin a admini se neobtěžují nikoho ani informovat..i/quote]

Panáček zapomněl říci, že tento výpadek se týká FREEHOSTINGu, což je v dnešní doběš dost zásadní označení. Já osobně mám na Pípni.cz 4 domény - něco na komerčním (platba z vlastní kapsy, samozřejmě), něco na FREE (méně důležité weby) a jsem s kvalitou služeb maximálně spokojen. A mimochodem, pokud někdo čeká, že dostane jako student 500 MB hostingu zadarmo a ještě mu k tomu jako bonus za hostování někdo přidá 99,5% dostupnosti, tak to je maximální kokot. Všichni jsou dneska rozmlsaní tím, že když mají něco zadarmo, tak že to prostě musí šlapat jako hodinky, ale studenti sami (což je drtivá většina uživatelů freehostingu na Pípni.cz) nejsou mnohdy schopni dostát vlastních osobních či studijních závazků - takže na jedné straně očekávají 100% funkčnost od někoho a sami 100% nefungují. Dovolím si to říci, protože to není tak dávno, co jsem ukončil vzsokou školu a v současné době na stejné vysoké škole dělám o odborného asistenta alias pedagogického pracovníka v oblasti Informatiky a výpočetní techniky.
Přesto z pohledu filozofie a možností, které uživatelům FreehostingPípni.cz dává jsem zatím nenašel stejně dlouho fungující hosting, který by nabízel totéž. Takže přes všechny diskuze a debaty na internetu stejně všichni lidi, kteří chtějí zajímavý FREEHOSTING hostují na Pípni.cz. Proto mi přijde tohle křičení jako řev malého dítěte, kterému vzali hračku. To že vás nikdo neinformuje je prostě princip FREEHOSTINGu. A pokud to někdo nepochopil, tak at si zkusí jeden semestr udržovat počítačovou síť na internátech - dostane se přesně do role poskytovale a to se bude divit, co vše se bere jako samozřejmost, i když to samozřejmost není. Prostě plno lidí je dneska hrozně rozmlsaných. Takže než něco prohlásíte, zkuste se zamyslet, co tím vlastně chcete říci.
Karlos-Brno

Odeslat příspěvekod Karlos-Brno 25. 11. 2005 08:20

Alex666 píše:Rusim tam vsechny hostingy. Co je moc, to je moc.

To by mě zajímalo, kam své domény zaparkuješ. Stejně služby nenabízí nikdo jiný - a to jak v oblasti freehostingu, tak v oblasti komerčního hostingu (nedávno jsem zrovna dělal jakési porovnání možností hostingů - zkus se podívat na http://free.hostingy.cz/, ale pokud se dobře dívám, tak na FREE není jediná společnost, která nabízí totéž za stejných podmínek). Takže ti budu fandit.
Karlos-Brno

Odeslat příspěvekod Karlos-Brno 25. 11. 2005 08:22

Anonymous píše:Hej tak to uz je i na me moc!!!uz shanim kam dam web!!Jako uz me fakt serou ***** ***** !!to ani slusne nejde 17h vypadek to se slysi jen v pohadkach o ENIAKovi a i ten mel vypadky jen na 5hodin a byl z 19000 elektronek by me zajimalo co vlastni pini!pche prej opterony!Vubec jinak pipni nedoporucuju cholerikum a sangvinikum taky ne protoze se z nich stanou cholerici!! :D mej te se a chcip pipni!!!!!

Tento frajer se zase bojí podepsat, aby jej někdo nevzal za slovo a náhodou mu jeho domény na FREEHOSTINGu PÍPNI.cz nesmazal, že? Jako Anonym si klidně nadávaj ,ale osobně mě takový lidé hrozně štvou - nikdy v životě nic nedokázali, ale nadávat budou pořád.
Karlos-Brno

Odeslat příspěvekod Hanibal 26. 11. 2005 01:45

Panáček zapomněl říci, že tento výpadek se týká FREEHOSTINGu, což je v dnešní doběš dost zásadní označení. Já osobně mám na Pípni.cz 4 domény - něco na komerčním (platba z vlastní kapsy, samozřejmě), něco na FREE (méně důležité weby) a jsem s kvalitou služeb maximálně spokojen. A mimochodem, pokud někdo čeká, že dostane jako student 500 MB hostingu zadarmo a ještě mu k tomu jako bonus za hostování někdo přidá 99,5% dostupnosti, tak to je maximální kokot. Všichni jsou dneska rozmlsaní tím, že když mají něco zadarmo, tak že to prostě musí šlapat jako hodinky, ale studenti sami (což je drtivá většina uživatelů freehostingu na Pípni.cz) nejsou mnohdy schopni dostát vlastních osobních či studijních závazků - takže na jedné straně očekávají 100% funkčnost od někoho a sami 100% nefungují. Dovolím si to říci, protože to není tak dávno, co jsem ukončil vzsokou školu a v současné době na stejné vysoké škole dělám o odborného asistenta alias pedagogického pracovníka v oblasti Informatiky a výpočetní techniky.
Přesto z pohledu filozofie a možností, které uživatelům FreehostingPípni.cz dává jsem zatím nenašel stejně dlouho fungující hosting, který by nabízel totéž. Takže přes všechny diskuze a debaty na internetu stejně všichni lidi, kteří chtějí zajímavý FREEHOSTING hostují na Pípni.cz. Proto mi přijde tohle křičení jako řev malého dítěte, kterému vzali hračku. To že vás nikdo neinformuje je prostě princip FREEHOSTINGu. A pokud to někdo nepochopil, tak at si zkusí jeden semestr udržovat počítačovou síť na internátech - dostane se přesně do role poskytovale a to se bude divit, co vše se bere jako samozřejmost, i když to samozřejmost není. Prostě plno lidí je dneska hrozně rozmlsaných. Takže než něco prohlásíte, zkuste se zamyslet, co tím vlastně chcete říci.a/quote]

No kde Zijes? Nemyslim si ked nieco zadarmo a neslape to ako hodiny ze je musi byt garancia 99,5% Uplne by postacila 97% alebo 96.5%. Ale Pod tymito cislami sa uz neda hovorit o hostingu ani o freehostingu
Hanibal

Odeslat příspěvekod Knobloch 1. 12. 2005 13:28

Dostupnost 97% znamena, ze to nemusi jet cely jeden den v mesici.
Knobloch

Odeslat příspěvekod Lukáš Mach 23. 3. 2006 17:50

Takze zaver je, ze je pipni ok?
I still trust Half-blood Prince.
Lukáš Mach
Junior

Odeslat příspěvekod THOMAS 23. 3. 2006 18:20

[quote="Lukáš Mach"tTakze zaver je, ze je pipni ok?[/quote]
ani by som nepovedal , skôr som počul slová kritiky ako chvály
THOMAS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod janurpo 23. 3. 2006 19:03

Nejlíp se to asi zase dá posoudit z jejich fora http://www.foru.pipni.cz

Názory "je to zadarmo, tak to nebude fungovat" vůbec neberu. Ten freehosting tě má přeci přimět, aby jsi si u nich v případě spokojenosti přešel na placený, když nestačí co máš (málo místa, nízky traffic, bez záloh). Jsou tam potencionální platící zákazníci, ale chci vidět někoho, koho zkušenosti s freehostingem neodradí.

Něco v podstatě platíš. Musíš mít doménu a pokud nemáš, tak určitě využiješ co nejjednodušší způsob její registrace, přímo při pořizování hostingu na pipni. Z toho přeci taky něco mají...

já jsem tam hostoval na free asi 3 týdny a pak šel jinam, na placený.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 25. 8. 2006 13:27

janurpo píše:Nejlíp se to asi zase dá posoudit z jejich fora http://www.foru.pipni.cz z/quote]

Jen tě opravím. Ta adresa je http://forum.pipni.cz/
zvonicek
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 25. 8. 2006 13:30

Nejdriv jsem chtel jit k pipni.cz, ale kdyz jsem si precetl, kolik ma hosting vypadku, radsi jsem sel jinam. Je lepsi zaplatit 30 Kč za mesic, nez byt na hostingu, ktery je nekolik hodin denne nedostupny
zvonicek
Junior

Další stránka