Jak vypálit Avi do DVD podoby i s titulky?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Serifus 13. 7. 2007 18:05

Zdravím Vás! K vypalování mám Nero 7. Jde to nějak udělat? Mám i nějaký Sony Vegas Studio a tak. Jde tam nějak přidat textový titulky včetně nějakýho naformátování? Třeba písmo 22 apod.? Děkuji všem předem!!!
Serifus
Junior

Odeslat příspěvekod al.ish 13. 7. 2007 21:44

Proboha chlape, to jsi tak líný nebo slepý :roll:
Za prvé je to hned druhé vlákno v této sekci (a ještě označené jako důležité) - :arrow: FAQ: spojeni videa s titulkama; jak spojit 2 AVI; AVI na DVD
a za druhé se to tu řešilo tak 100x, takže kdyby jsi použil funkci hledat, tak bys určitě něco našel.
al.ish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jackal 13. 7. 2007 21:48

Já používám VSO CONVERTXTODVD 2.2.3, je v češtině, umí titulky s poměrně slušným nastavení, je rychlej, ale bohužel není zadara, ale peníze investované do tohoto programu, jsou dobře vynaložené peníze. :wink:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Serifus 14. 7. 2007 23:32

al.ish píše:Proboha chlape, to jsi tak líný nebo slepý :roll:
Za prvé je to hned druhé vlákno v této sekci (a ještě označené jako důležité) - :arrow: url=http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=20080]FAQ: spojeni videa s titulkama; jak spojit 2 AVI; AVI na DVD[/url]
a za druhé se to tu řešilo tak 100x, takže kdyby jsi použil funkci hledat, tak bys určitě něco našel.o/quote]

Máš pravdu. Moje chyba. Už se to snad nestane. Díky.
Serifus
Junior