neomezený místo a trafic

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KeyserSoze 22. 3. 2007 15:34

Nazdárek,

hledám nějaký hosting, kde bych měl neomezený nebo aspoň velký místo na disku (minimálně 5GB, ale asi spíš víc) a hlavně neomezený trafic. Na server opravdu nemám protože jsem studentem a práci nemám stálou. využít to chci k vlastnímu podcastingu (nikoliv k extrémě náročnému, jednalo by se jen o umístění všech, nebo aspoň určitému počtu hip hop videoklipů), takže takový mini youtube bez možnosti nahrávání videa normálními návštěvníky.
KeyserSoze
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 22. 3. 2007 20:50

takže nejspíše by ti vyhovovalo web4ce.cz a nebo profitux.cz, už je tady o obou dost, tak trošku hledej ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KeyserSoze 23. 3. 2007 20:00

profitux neumožňuje podle podmínek streaming.
KeyserSoze
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 25. 3. 2007 09:22

aha, tak to se omlouvám za mylnou informaci. Zbývá tedy Web4ce a nebo jakýkoliv jiný hosting s neomezeným traficem. Nebo se najde i někdo, kdo se streamingem už zkušenost má. Ale podle mě je nejlepší na streaming mít vlastní server. ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lipca 9. 6. 2007 22:48

Banani davaji 5000MB + neomezeny traffic.
lipca
Junior

Odeslat příspěvekod bluedog 12. 8. 2007 22:06

Neomezeny trafic je u ceskych webhosteru hloupost. Staci se jich zeptat co udelaji kdyz budete mit trafic mesicne 50GB ze zahranici a hned budete videt jak vypada neomezeny trafic. Sluvko neomezen je pouzivano pro prenosy dat v ramci v CR, ale jakmile budes mit pronosy dat do zahranici neco malo vetsi, tak mas problem a hledas noveho webhostera. Pokud chces neco s neomezenym traficem tak doporucuju program Tera-Host www.hostican.com osobne jsem tam presel od websupport.sk a jsem spokojeny, muzu si tam mik kolik chci domen, podpora je skvela a hlavne maji vec kterou ti nikdo v CR nenabidne "if our uptime isn't 99.99% then we will give you a refund! and one month free!" plus domenu net, com, info nebo org mas po dobu hostingu u nich na furt zadara, takze zaplatis na rok hosting a mas v tom i na rok domenu. A hlavne te nikdo neomezuje traficem apod. jedine co je omezene je misto pro prezentaci a to je 500GB a to snad staci na vsechno, ne? :wink: Da se to zaplatit pres Paypal nebo kartou a hlavne te to vyjde na nejakych 2,700-2,800 rocne i s domenou a to neni tak strasne, hlavne kdyz kamosum nabidnes ze jim tam zahostujes jejich domeny a 5 kamosu po 500za rok a mas to free :) A jeste jsem nasel takovou blbost. Kdyz kliknes na strankach dole na text "Feeling Lucky" tak mas slevu na hosting 10 dolaru a tedy jeden mesic free. :) Btw. Osobne mam zkusenosti s profitux.cz a nesel bych do toho, protoze budesli mit dost videi tak te odstrihnou. A podle referenchi bych nesel do web4ce.cz a uz vubec ne do banan.cz, radeji jukni na web4u.cz nebo vshosting.cz ci savana.cz. Tam by to melo byt v pohode.

jo ten hostican.com umoznuje Streaming Audio / Video, Flash & Shockwave a MIDI File Support.
bluedog
Junior

Odeslat příspěvekod perus007 16. 8. 2007 18:46

To ti nenabídne asi nikdo. Neomezeně je strašně moc. Vlastně je to tolik, že kdybys jim zaplnil všechny disky,tak pokud máš neomezeně a nestačí ti to, tak by museli přikoupit.

Neomezeně je většinou jen reklamní trik.
perus007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bluedog 16. 8. 2007 20:07

Ale perus007 tady neni rec o neomezenem miste, ale o neomezenem traficu a muzu rict, ze hostican.com to zatim dodrzel. Na strankach dole mas PLEASE NOTE: Unmetered bandwidth means absolutely NO restrictions on bandwidth for your website or how you use it! A jeden znamy ma trafic docela ruzny jeden mesic ma prenos 50-60 GB a mel uz i 70GB a nikdo nerekl ani slovo, Ja mel u par firem v CR hostingy a po 50 gb dat (do zahranici) uz se vzdy nekdo ozval a hned ze se to nema zase prehanet atd. Ted jsem u hostican.com a mam 500GB mista na hdd a priznam se, ze to urcite nenaplnim. Ted tam mam 5 GB zaplneno a jeste hromada zbyva, ale hlavne mi nikdo nekeca do toho jestli mam prenos dat 100GB nebo 1TB, proste jim je to sumak a jeste mi garantuji 99,99% uptime nebo mesic zadara, coz je nabidka vice jak slusna. No a kdyz mam jeste na hostingu nahozenych 20 domen, tak se citim jak prasatko v zite :D
Ale mas pravdu ze neomezene je v nasi zemi kouzelne slovo, ktere ma vzdy nejake omezeni :wink:
bluedog
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 8. 2007 20:35

to bluedog: hodne pekne hosting :) slusna nabidka, ted lituju mojeho hostingu.....ale jeste ze ho mam pouze na rok :D ale chtel jsem se te zeptat. Tim ze mas hosting a zahostujes to kamosum tak tim myslim tohle?: Mam 500GB hosting ktomu svou domenu, a ted kamos si zridi domenu (hosting ne) a stranky si nahraje ke mne na hosting (na tech mojich 500GB), druhej udela to samy atd...? jestli jsem to dobre pochopil :)
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 8. 2007 20:39

ale jinak jak pise bluedog slovo neomezene u nas neexistuje...:/ hlavne ne ve spojeni s traficem :( a sehnat slusnej velkej trafic za malo penez je snad nemozny....
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod bluedog 16. 8. 2007 22:19

to cyber kaktus: No ja jsem byl u websupport.sk a po jejich vypadcich jsem zacal hledat nejaky webhosting, ktery mi umozni abych tam mohl mit vice domen a minimalizovali se vypadky. Hlavne abych mohl mit neomezeny prenos dat v ramci zahranici (to eliminovalo hostingy v CR), dale abych mel zaruceny co nejvetsi uptime (opet eliminace hostingu v CR, kteri vypadky hodi na nekoho jineho a dal to neresi, zadne sorry a zadny mesic hostingu zadar.) No tak jsem hledal co nejstabilnejsi hosting ktery bude cenove dostupny a nebude me nikterak svazovat a naopak mi umozni co nejvice veci a da se platit kartou nebo paypalem. Tak jsem nasel ten hostican.com . No stacilo se pripojit na web a pres jejich support vyresit moje dotazy, tedy jak prevest domeny, no stacilo zmenit jen nam servery u domena.cz a domeny zustali u registratora a NS jsem prevedl na jejich NS hostican.com No a vsechno slape, jsem happy jak male stenatko :mrgreen:

No a k tvym dotazum, staci tohle... na webu hostican.com si vyberes hosting Tera-Host a mas unlimited Domeny, MySQL, PostgreSQL a prenos. S tim ze garantuji 99,9% uptime nebo refundaci ci mesic hostingu zadara viz jejich prohlaseni ""if our uptime isn't 99.9% then we will give you one month free!" Pri objednavce zadas do Coupon Code: bud
30forme-12 sleva na 30 dolaru na hosting (bohuzel jsem objevil az po zaplaceni :( a nebo kod FreeForMe-12|24 sleva 10 dolaru (tohle jsem nastesti objevil pred registraci, byl bych pekne ***** kdyby mi utekla jeste nejaka sleva :D

No a pak muzes pres jejich rozhrani DEMO ROZHRANI (doporucuju prohlidnout) pridavat co chces a jak chces. Musis mit samo nejakou hlavni domenu a pak se ti do adresari na ftp radi takhle (vzdy adresar jako nazev domeny) Jo nejdriv zadej do systemu jakou domenu chces prevest a pak si u sveho registratora zmen NS zaznamy, ne opacne!!! hodilo by ti to totiz chybu. Jinak ty domeny pro pripadne kamarady a zname se radi takto

xyz.com (tvoje domena)
xyz1.com (domena kamose 1)
xyz2.eu (domena kamose 2)
xyz3.sk (domena kamose 3)

ke vsem domenam, muzes nastavit i zvlast jejich velikost, takze nekomu das 50MB a nekomu 5 GB, tebe to z tech 500GB muze byt sumak :-D Proste tech 500GB muzes rozfrcat mezi kamose, ale opravdu tohle neni na rozjezd vlasntiho hostingu :wink:

Priznam se, ze jedinou chybu (tedy spise jeste jsem neprisel na to kde to najit) je s PhpAdmin, protoze mi pripada, ze k tomu pristupujes jen pres ten jejich Cpanel, takze ostatnim pripadne zmeny v PHP adminu delas ty, ale to urcite resit nejak pujde :) Jinak muzes nadefinovat mega FTP pristupu, tedy ke kazde domene treba 10 a treba jen do ruznych adresaru. Navstevnost stranek sledujes naprikad pres Webalizer, Analog Stats a Awstats. Mas tam taky ochranu proti stahovani obrazku (linkovani) z tvych stranek. A nejlepsi vec je, ze kdyz si kliknes na Fantastico De Luxe tak tam muzes par kliknutimi nainstalovat pro dalsi weby systemy jako

CMS ( Drupal, Geeklog, Joomla, Mambo Open Source, PHP-Nuke, phpWCMS, phpWebSite, Post-Nuke, Siteframe, TYPO3, Xoops)

Blogs ( b2evolution, Nucleus, pMachine Free, WordPress)

Mas taky moznost kdykoliv delat sam zalohy a hlavne co me prekvapilo je delat si zalohy presmerovani u emailu. Mel jsem 50 mailu a 76 presmerovani u zoneru a panove to smazali a musel jsem to delat znovu, protoze neudelali zalohy, takze tahle funkce je skvela :) Zalohovat muzes i filtry u mailu a cely web i sql. Mas taky nastavit vlastni nastaveni Spam Assassinu atd. atd.

a hromadu dalsich vsak uvidis v tom demo pristupu. No ke vsemu je tam udelano i video navod, tak kdyz nebudes vedet jak co nastavit tak si pustits video sekveci a vyreseno. Proste ma to vsechno co potrebuju a jsem spokojeny.

Jen male varovani, sice tam je 500GB ale to neznamena, ze je to na warez apod. !!! :P

Jinak ja jsem maximalne spokojeny, uvidim jak to bude po roce, ale osobne uz od nich budu brat i managed server pro firmu, protoze kdyz jsem hledal firmu v CR a chtel jsem aby za nama do firmy prisel nejaky obchodnik tak nikdo nic, vse jen pres mail a telefonicky a kdyz jsem chtel abychom snima podepsali smlouvu tak pry na com vse resime jen smluvnima podminakama na webu. No a kdyz ti pak nejdou 2 dny maily ktere potrebujes, tak nemas zadnou paku na to si dupnout. Ale to pry se nestava. Zajimave meli jsem prezentaci u dvou vekych firem a stalo se to. Proste ze stran firem tezky nezajem. No v jedne firme jsem jim rekl, ze bych byl rad aby k nam nekdo od nich dosel a on mi na to "ano je mozne se za nami zastavit" a ja na to "no myslel jsem ze by se treba nekdo od Vas zastavil k nam do kancelare treba v patek v 15.00" a jeho odpoved... "ano je mozne aby jste se zastavili v patek v 15.00"... proste pristup k zakaznikovi, ktery chce managed server za 5tacu mesicne, je neuveritelny. Takze proto presunu firemni data taky k hostican.com a vyreseno. Maji dobrou podporu a kdyz si to spocitam, tak jejich ceny jsou lepsi nez ceny u nas a hlavne i kdyz je to neuveritelne si zakazniku vazi a jejich technicka podpora je neuveritelna. Priznam se, ze jsem snazil kontaktovat treba u nas firmu http://www.cool-hosting.cz a cele 2 dny mi nikdo nebral telefon a to jsem volal tak 5x a telefon 378 40 10 10 proste radeji maji vypnuty. A ze by nekdo zavolal na zmeskana cisla.... nic... Ano chapu zakazniku je moc ;)
bluedog
Junior

Odeslat příspěvekod bluedog 16. 8. 2007 22:34

Jo a jeste jedna malickost :)

HostICan offers to buy out your old web hosting contract. You send them a copy of our old hosting account invoice and cancellation notice and HostICan will credit your account up to $40.00. Takze muzes klidne odejit od sveho webhostera a jeste te vyplati :)

A priznam se ze me docela ******li :( ted jsem nasel na webu kod 50OFF-12 a to je sleva na 50 dolaru. No parada, to najdu az ted :cry: jsem to mel najit pred zaplacenim hostingu :)

jinak jeste

Use promo-12 to save $50 on 12 months plans.
Use promo-24 to save $24 on 24 months plans.

Expires: December 31, 2007
bluedog
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 30. 8. 2007 22:39

ty jo to co tady vsechno ctu tak nestiham.....brutalne dobry....premejslim ze bych odesel od svyho hostingu hned a pokud me jeste vyplati tak to vezmu s kamosem na pul a bude to.....

jinak slevy se asi nijak nescitaji co? ze bych treba odesel od svyho poskytovatele a dostal 40$ a pak jeste 50$ za jejich akci...
spise bych vzal tech 50$ jako jejich akci a bylo by....ale jinak diiky moc za info a doporucim i kamosum.....
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 30. 8. 2007 23:11

a kdes jsi prosimte nasel to stim vyplacenim kdybych chtel odejit....?nemuzu to nejak najit :(
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 30. 8. 2007 23:18

kdyztak jestli mas ICQ tak si me pridej co contact listu a pokecame, nebo mi hod tvoje ICQ do soukr. zpravy mel bych par otazek diik ;)
cyber kaktus
Junior

Další stránka