převod FLV

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 3. 2008 18:07

nahrál jsem stream video přes FLV player a potřeboval bych ho převést do nějakého použitelůnějšího formátu.

Zkoušel jsem už asi 6 programů, které by to měly umět, ale neuspěl jsem. Namátkou FLV to Video/audio, FLV to video Convertor, FLV to AVI convertor... pokaždé to vyhodilo nějakou chybu, nebo nechtěli video ani otevřít.

Nemáte někdo nějaký nápad co s tím?
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillmanCZE 13. 3. 2008 18:09

Avidemux, MediaCoder...
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
KillmanCZE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 3. 2008 18:18

MediaCoder byl mezi zkousenyma, ten pro zmenu vypsal hlasku ze mam starsi verzi ActiveX nez je 7 (pricemz mam nejnovejsi)

jdu zkusit Avidemux
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mattiash_king 13. 3. 2008 18:23

Pri FLV to AVI to nechcelo ísť ani mne, to nastavovanie kodeku XVID je kompikovane, nahodil som tam MPEG4 a ten ide bez problémov. :wink:
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 13. 3. 2008 18:28

A je to nutne? Napriklad KMPlayer prehra FLV bez problemov.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 3. 2008 19:13

decried: je, jelikoz s temi videi potrebuju pracovat-upravovat je atd v mych programech :) kdybych na to chtel jen koukat, tak na to mam FLV player.

mattiash_king: mno, ja doufal ze na to existuje nejaky jednoduchy programek kde kliknu a je to :) mylil jsem se. Zapomnel jsem ze pocitace jsou tu od vseho, jen ne od toho aby usnadnovali zivot :)

Popravde i v tom Avidemux TEZCE plavu tak jdu hledat nejaky navod :D

Super, po namahavych xminutach uz jsem na to prisel...ted si jdu jeste najit programek co by rovnou ty streamovane programy ukladal do .avi ...uz jsem nekde neco videl...
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JRD 13. 3. 2008 19:35

Neříkej že ti z tohoto ni nepomohlo.

FLV, jak lze převést do jiného videoformátu?
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=31868

konvert videa - FLV
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=46557

Flash video conventer
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=52368
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ThomasQo182 13. 3. 2008 19:52

super 2007 je tiez dobry na to
ThomasQo182
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 3. 2008 20:00

JRD: budes se divit, ale jak jsem psal uz vyse, 6 programu s tim nehnulo az ted Avidemux

http://www.drejk.wz.cz/clanok.php?id=8
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JendaLinda 14. 3. 2008 16:51

Já mám s FLV zkušenosti takové, že jsou při převodu do jiného formátu problémy se synchronizací obrazu a zvuku. Nejlepší výsledky mám zatím v Mencoderu, ale ani tam není úspěšnost 100%.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 14. 3. 2008 17:02

Imho je najlepsie si stiahnut FLVSplitter (filter na FLV), ffdshow dekoduje jednotlive streamy a v kombinacii s avisynth (DirectShowSource) si to mozem aj resiznut, ci cokolvek ine, a encodnut takmer v akomkolvek encoderi, pocinaje VirtualDubMod ak chcem AVI a kociac CCE ak chcem DVD..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jech 14. 3. 2008 19:06

JendaLinda
Pokud vim, tak FLV může mít VFR (proměnnou snímkovou frekvenci). S tím si samozřejmě AVI neporadí.

cache
Do VD už existuje i plugin pro FLV. Pokud máš potřebnej video kodek (např. ffdshow s povolenými FLV1 a FLV4 ve VfW), tak jde přímo načíst ve VirtualDubu.

Gruppe
Avidemux je parádní program. Ještě to chce vychytat spoustu chybek a nedodělků a potom bude nedostižný.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 14. 3. 2008 19:28

jech: ja preferujem avisynth na vsetko, takze plugin do VD ma prilis neinteresuje :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Brounyx 27. 10. 2008 10:27

Používám Speed Video Converter, ten převede snad všechno. Ale až teď jsem zjistil, že sice převede FLV, ale ne všechny, což nechápu. :shock:
Brounyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 17. 11. 2008 13:48

Zajímavé, že i videa z jednoho zdroje (Youtube), jsou různá, na některá zabere Mencoder, na některá něco jiného a s některými si nevím rady vůbec.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý

Další stránka