Savana vs. web4ce

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Revan 8. 6. 2007 22:39

Ahoj vybiram nejakej hosting a rozhoduju se mezi temahle dvema:

http://www.savana.cz (savana 500

a nebo

[url]http://www.web4ce.cz/cz/webhosting/cenik_hostingu.html
Web4ce, s.r.o. - webhosting
[/url] ( tarif komplet)

Kterej je podle Vas lepsi.
Jinak jde mi o co nejlevnejsi hosting i s domenou 2.radu.
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod Joel7 8. 6. 2007 23:08

Osobně používám služeb Savana.cz. Z mojí strany naprosto bezproblémový hosting, se skvělou podporou zákazníka. Potřeboval jsem povolit .htaccess, pisnul jsem technikům a do hodiny byl povolen. U savany mě zaujala hlavně její administrace, je vyřešena víc než skvěle. Jde o jednoduché a přehledné rozhraní, díky kterému máte naprostou kontrolu nad svým webovým prostorem, emaily a doménami třetího řádu. Na výběr máte i typy PHP a MySQL.

Služby společnosti Savana.cz můžu jedině doporučit.
Joel7
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 6. 2007 20:47

chybu asi neuděláš ani v jednom, já osobně jsme u Web4ce a naprosto spokojený.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Filip Novák 13. 6. 2007 18:30

Obě tyto webhostingové společnosti patří mezi kvalitní a spolehlivé hostéry. Určitě neprohloupíte, ať se rozhodnete pro Savanu nebo Web4ce.
Pokud se ale podíváme na čísla, tak Savana je o něco stabilnější, tedy dostupnější. Potvrdilo to nezávislé měření společnosti KýblSoft.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bigem 18. 6. 2007 15:02

uvazoval som nad jednym z tychto dvoch webhosterov, ale zaujal ma tiez station.cz , podla kyblsoft ma dobru dostupnost, ceny su tiez fajn. mate nejake skusenosti ?
bigem
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 18. 6. 2007 17:28

kamarad na station.cz ma osobni stranky a myslim ze je spokojen... ucel splnuje
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jumbo34 1. 7. 2007 13:59

SPATNE ZKUSENOSI WEB4CE

Mame s s nimi mam spatne zkusenosti, rozjizdeli jsme s nimi webovy projekt. Meli jsme u nich jednu domenu a kdyz videli o jaky projekt se jedna zaregistrovali si nase domeny .eu, .net, .sk a .info. Pokud chcete delat seriozni praci, pak doporucuji se jim vyhnout. Pocitam ze zneuziji i vase kody a statistiky.

Pro profesionalni praci a pokud delate neco zajimaveho, pak web4ce bych nedoporucil.

Jarda
jumbo34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigem 2. 7. 2007 07:58

tak to od nich nie je pekne
bigem
Junior

Odeslat příspěvekod Dengalden 2. 7. 2007 10:59

Revan píše:Ahoj vybiram nejakej hosting a rozhoduju se mezi temahle dvema:

http://www.savana.cz (savana 500

a nebo

[url]http://www.web4ce.cz/cz/webhosting/cenik_hostingu.html
Web4ce, s.r.o. - webhosting
[/url] ( tarif komplet)

Kterej je podle Vas lepsi.
Jinak jde mi o co nejlevnejsi hosting i s domenou 2.radu.

ja se rozhoduju o Forpsi.cz nebo o ty Savane, u Savany se mi libi administratorska reseni
Dengalden
Junior

Odeslat příspěvekod sleep 15. 8. 2007 07:15

Rád bych se oficiálně za společnost Web4ce, s.r.o. vyjádřil k příspěvku pisatele jumbo34.

Mrzí nás, že jste s našimi službami nespokojen, a že jsme neměli možnost Vaši stížnost s Vámi řešit dříve, neboť se o ní dozvídáme až z tohoto webu. Budeme velmi rádi, když zde popíšete v čem jste nespokojen a zejména o jakou doménu a projekt se jedná. Ač bychom velmi rádi, bez této informace nemůžeme provést kroky, které povedou k nápravě, a které by Vás zařadili mezi řadu našich spokojených zákazníků.

Základním mottem společnosti Web4ce je především maximální otevřenost a vstřícnost v jednání, proto nabízíme klientům

* testování zdarma
* přímá garance běhu Joomla!
* traffic a počet DB dotazů bez limitu
* libovolný počet doménových aliasů zdarma
* migrace zákaznického webu k Web4ce na požádání zdarma
* doménové jméno v ceně hostingového porgramu

Věříme že tyto služby jsou tím, co předchází potřeby klientů a oni tak mohou svou energii plně věnovat svým projektům.

Michal Ceé, spol. Web4ce s.r.o.
michal.cee@web4ce.cz
sleep
Kolemjdoucí