Výběr webhostingu - levný a stabilní

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod macabe 13. 6. 2007 17:32

mam udelanouv pc webovku a potrebuju poradit jaky webhosting si vybrat. chtel bych aby byl spolehlivy nepadal a neplatil jsem za neho moc.
diky za kazdou radu v tehle oblastzi jsem novacek

\\filiptoje: Upraven název vlákna.
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 13. 6. 2007 18:16

Hostuji 2 roky u Otoman.cz, mám doménu 3. řádu něco.me.cz (pochopitelně můžeš mít i doménu 2. řádu), 700 Kč/2roky, traffic tuším 5 GB, zkušenosti dobré.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod Filip Novák 13. 6. 2007 18:20

Pročtěte si tuto sekci a určitě najdete plno názorů a tipů na kvalitní a levný webhosting. Bude to asi ohraná písnička, ale já osobně doporučím Web4ce.cz ... :winlk:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod macabe 14. 6. 2007 17:34

potrebuji aby to bylo jen "NAZEVWEBU.CZ" nic vic a trafik 5GB to je na den ?
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 14. 6. 2007 18:42

PHP? ASP? PHP 4? PHP 5? MySQL? jina databaze? co vsechno budes potrebovat?
nenapsal jsi co hledas..
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 15. 6. 2007 04:30

aha ja se v tom tak nevyznam mam udelanou jednoduchou stranku v macromedii tak si myslim ze budou stacit jen nejake zakladni funkce pokud se nemylim
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 15. 6. 2007 13:01

ano, to bude potřeba jen obyčejné HTML. Zkus program Mini od Web4ce, cenu má zajímavou (600 Kč/rok), ale možná je to pro tebe až zbytečný komfort.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek71 15. 6. 2007 13:22

Nieco podobneho ma aj http://www.profitux.cz
Tych hostingov je dost...
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 15. 6. 2007 13:28

Já hostuji své projekty na Gigaserver.cz. Vždy mi vyšli vstříc, s dostupností nejsou problémy a mají dobré ceny. Co víc si přát.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ViMe 15. 6. 2007 13:35

macabe píše:mam udelanouv pc webovku a potrebuju poradit jaky webhosting si vybrat. chtel bych aby byl spolehlivy nepadal a neplatil jsem za neho moc.
[i]\\filiptoje: Upraven název vlákna.a/i]

ja uz par let hostuji u ignum.cz a jsem naprosto spokojeny. Nevim jake ceny si predstavujes, ale u ignum mi to prijde jako slusna cena za velmi dobre sluzby.
nikoho nenutim, rikam jen svuj nazor podlozeny vlastni zkusenosti :-)
ViMe
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 15. 6. 2007 15:40

ten giga server se me zda dobry pri mistu na disku 100MB platit jen 10kč za mesíc by bylo ppro me super nebo je v tom nejaky haceK?
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 15. 6. 2007 15:47

Žádný háček jsem nenašel. Vyzkoušej, a uvidíš.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý