Logitech SetPoint - problém

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod e-MP 7. 2. 2008 22:23

Mám problém po aktualizácii SetPointu z verzie 4.24 na 4.40. Prestala fungovať myš. Presnejšie je akoby nespárovaná/nepripojená.

Normálne som starú verziu odinštaloval. Potom som dal inštalovať 4.40 a cca sekundu po zobrazení 100 % (teda ukončení) mi prestala fungovať myš (G7) a vyhodilo to hlášku, že setpoint.exe je zle nakonfigurovaný a že pravdepodobne pomože preinštalovanie SetPointu. To samozrejme nepomohlo. Teda verzia 4.4 sa ani nespustila.
Keď som nainštaloval späť 4.24, tak setpoint naskočil, ale myš je stále akoby nepripojená a nechce sa jej pripojiť.
Bez nainštalovaného SetPointu myš funguje, ale samozrejme iba ako bežná myška Sad
Mám ešte pripojenú klasickú/bežnú PS2jkovú myš.

V správcovi zariadení píse "Systém Windows nemôže inicializovať ovládač zariadenia pre tento hardvér. (Kód 37)"

Neviete nahodou ako to opraviť?

Ináč tato tema je v tejto sekcii 6666 :twisted:
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 2. 2008 00:02

Zkus toto:

Zazálohuj registy.
Poté najdi klíč
Kód: Vybrat vše
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class \{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

a vymaž v něm položky UpperFilters a LowerFilters. Restartuj.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-MP 8. 2. 2008 23:29

Moze sa mi tym zmazanim poskodit WinXP alebo nejaky sotware? Nasiel som otom iba, ze sa jedna o ovladace klavesnice. Zalohovat registre je blbost, kedze ak sa raz do*ebu, tak ich neobnovis.

Mohol by si prosim uviest zdroj odkial si cerpal tuto informaciu? dik

Inac LowerFilters - REG_MULTI_SZ - PxHelp20 ULCDRHlp tam mam, ale UpperFilters tam nieje.
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 2. 2008 23:40

Sám jsem to nečekal, a teď jsem řešil stejný problém s Trust myší. Místo CD stažené ovladače, ty se někam rozbalily, začala instalace, spadla a opakovaně totéž. Starý soft odinstalovaný, nikde žádný trojúhelník ve správci. Ale při rozbalování to na sebe prozradilo, kam to sype (při instalaci nic) a dokud jsem ručně ten bordel nesmazal (samozřejmě se nejmenoval trust, to by ho každý našel) tak se instalace nezdařila. Zkus něco takového pohledat v PC, většinou ve složce download.
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 2. 2008 23:47

e-MP píše:Moze sa mi tym zmazanim poskodit WinXP alebo nejaky sotware?

Jakýmkoli zásahem do registrů se může něco poškodit. Proto jsem doporučil tu zálohu.

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-MP 9. 2. 2008 12:52

r34ktor píše:Není. Lze je obnovit i na totálně nefunkčním OS (pomocí samostatného bootovacího záchranného disku)
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 2. 2008 12:56

e-MP píše:
r34ktor píše:Není. Lze je obnovit i na totálně nefunkčním OS (pomocí samostatného bootovacího záchranného disku)
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-MP 9. 2. 2008 20:12

Pokrocil som. Tie veci z regitra som nezmazal. Zmazal som vsak ovladace -> L8042kbd.sys, L8042mou.sys, LHidFit.sys, LMouFilt.sys a LMouKE.sys (zistil som to programom AutoRuns).

Na stranke Logitech som sa docital, ze mam vypnut antivirak. Preistotu som vypol aj ostatne nepodstatne veci a tento krat som SetPoint nainstaloval do Program Files.
SetPoint sa spustil, ale mys je stale nepripojena/nereaguje.
Myslim si, ze to ma nieco s ovladacmi. Defaultne systemove sprovoznia mys. Potom som spravil vsak dalsiu blbost a v Spravcovi zariadeni som klikol na Vratit ovladac a to ma hodilo na ten defaultny.
Takze otazka je ako tam dostat tie 4.24 ovladace.
V SetPointe mam teda iba panel Tools.
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 2. 2008 20:19

Pokus se vrátit k funkční verzi 4.20 pomocí Obnovení systému.

Já mám 4.24.99, přičemž funguje naprosto bezproblémově. Ovšem starou verzi před upgradem na novou neodinstalovávám! Tak to zkus také tak (pokud se obnova zdaří).
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 2. 2008 21:12

kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod e-MP 9. 2. 2008 21:17

Obnovu systemu zasadne nerobim!!!

SetPoint Installer hangs or does not complete - to je nanic

to druhe..ja nemam bluetooth mys a ktoru odpoved z 44 mas na mysli?
Naposledy upravil e-MP dne 9. 2. 2008 21:22, celkově upraveno 1
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 2. 2008 21:22

Obnovu systému? Sekce nekompletní instalace není na obnovu systému; sekce potíže s myší, nemůžu programovat tlačítka taky ne. Se tam aspoň koukni. :roll:
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod e-MP 9. 2. 2008 21:29

r34ktor pisal o obnove.

Logitech stranku som poriadne preskumal ale je to onicom.
e-MP
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 2. 2008 22:17

Když je to o nicem v jakém jsi stádiu? Máš korektně nainstalováno, ale setpoint nevidí myš? Pak platí http://logitech-en-amr.custhelp.com/cgi ... _topview=1 ale jasně to začíná..musíš mít korektně nainstalovaný setpoint.

Píšeš: SetPoint Installer hangs or does not complete - to je nanic
ale přitom v seznamu vymazaných souborů před reinstalací neuvádíš ty, které jsou v tomto, dost obsáhlém postupu. Ještě doplněk, co vlastně máš za OS? A těch výsledků není 44, je jich 123 z návodů Logitech podpory, to dole je forum uživatelů.
Edit: ušetřit 2GB na bodech obnovy není nic cool.
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod e-MP 9. 2. 2008 22:55

bod obnovy je nanic.. parkrat som to skusil, ale dodrbalo mi to viacero programov a pocase som aj tak musel kompletne reinstalovat.

Mam WinXP 32bit. Vsetko riadne nainstalovane

2E8EAC71-BFE4-417A-88F0-5A1BDFBCF5D3 nemam
SETUP.INI ktore?

Ziaden zoznam tam nieje.

To Troubleshooting: “My Mouse” tab is missing from SetPoint; can’t program mouse buttons. som skusal ale bezozmeny :(
e-MP
Junior

Další stránka