Přidání Skype do "tlačítek" Profil, SZ, ICQ, ...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod X__ 13. 4. 2005 01:50

Chtělo by to ještě mezi "tlačítka" Profil, SZ, ICQ, ... přidat Skype, je to pomalu standart!
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 13:48

Nejsem si jisty, jestli to phpbb podporuje, ale asi ne, mozna nektery mod...
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza K. 13. 4. 2005 14:00

Uvidíme podle dalších ohlasů.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miho 13. 4. 2005 14:05

Jde to ale nevim na jakou stranku by melo takove tlacitko smerovat. Nenasel jsem na strankach Skype nic podobneho jako ma ICQ:
http://www.icq.com/whitepages/wwp.php?to=25147110

Takze bych to pripadne spis videl jen na polozku v profilu.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod X__ 13. 4. 2005 14:23

Skype má výhodu oproti například ICQ, že umožňuje posílat soubory (ICQ taky, ale oba musí být "active" a navíc často padá, zlobí odlišné verze ICQ), pokud jsou oba uživatelé "active" plnou rychlostí, pokud je jeden "passive" (proxy, neveřejná IP, ...), tak to lze taky, sice jen 0,5 KBytes/s, ale aspoň, něco. Teď nemám na mysli posílání warezu, ale třeba různých free utilitek ... svůj archív buduju už 6 let, mám 11 GB softu ze všech možných oblastí a poměrně dobře roztřídený a popsaný na co je dobrý přímo v názvu. Takže když má nějaký dotazující uživatel fóra či poradny problém, mohu mu přes Skype poslat potřebný soft.

Pokud někdo nemá, doporučuju tuto šikovnou utilitku na potírání havěti z Netu:
Tool Bar Cop 3.0.1 - umožňuje selektivní odstranění různých nechtěných rozšíření Internet Exploreru- Browser Helper Objects (BHO). Nástroj je určen zkušeným uživatelům.zip

Když půjdete do mého profilu, v telefonu mám uvedeno spojení na mě přes Skype, můžete mě o tento soft požádat. Ale lepší by opravdu bylo, vytáhnout Skype do tlačitka jako je: profil, SZ, ICQ, ...

to miho: podle mě by stačilo, aby se zobrazil Skype nick, ať si každy v enginu Skype (search/hledat) v případě potřeby uživatele už najde ... Když to bude schovaný jen v profilu, neuvidím na první pohled, jestli uživatel používá Skype a šel by přes něj kontaktovat ...
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Laďa 14. 4. 2005 18:08

Ja ja SKYPE je paráda . Jsem pro. :-B
Laďa
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo M. 14. 4. 2005 20:02

Mod pro přidání ikony Skype najdete zde: http://www.phpbbhacks.com/download/4663
Ivo M.
Junior

Odeslat příspěvekod hojko 17. 4. 2005 02:12

Ivo M. píše:Mod pro přidání ikony Skype najdete zde: eurl]http://www.phpbbhacks.com/download/4663[/url]
No tak necakaj, stiahni ten mod a povedz adminovi, aby ho nahodil. Pripadne by bolo mozno zaujimave pridat Invision Power Board profile alebo Profile Control Panel 2.0.6 :wink:
hojko
Junior

Odeslat příspěvekod miho 17. 4. 2005 09:11

Vyckejte chvili, momentalne jsou v poradi dulezitejsi veci nez skype tlacitko...
miho
Hlavní administrátor