avi to dvd

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod djmilas 17. 3. 2006 01:32

Dobrý den pořídil jsem si program ConvertXToDvd..Film na avicku byl vsak rozdělen na 2cd - při dekódování program špatně sestavil stopy a dvd se přehrávání od poslední stopy k první :(
Neznáte nějaký soft který by sloučil 2 avi zpšt do jednoho, nebo typ jak pracovat s výše zmíněným programem ? :oops:

Vítám všechny postřehy a poznatky k tématu avi to dvd, případně zkušenosti s jiným softem..

Děkuji.. :roll:
djmilas
Junior

Odeslat příspěvekod pitcairn 17. 3. 2006 02:09

VirtualDub
pitcairn
Junior

Odeslat příspěvekod adams 17. 3. 2006 02:22

milionkrát opakovaný dotaz - použij vyhledávání slov avi DVD ve fóru. Na DVD jsou ve formátu MPEG, nikoliv AVI. Prostuduj si zejména návody od jecha (http://forum.zive.cz/search.php?search_author=jech), odkazů na jeho články o konverzi videa je plné fórum.
-
adams
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod airpoint 17. 3. 2006 02:55

http://www.winavi.com

- pouzivam ho uz cez rok...
- je absolutne najlepsi...
- je easy a je rychly...
- a navyse presne robi to co potrebujes...
airpoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod empatia 10. 4. 2007 14:42

a idu cez winavi aj titulky?
empatia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kokos 10. 4. 2007 22:08

ze se nestydis dat sem takovy dotaz....
google google google
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter1 15. 4. 2007 15:44

Zdravim...nemohol by si mi poslat serial numero na winaviconverter ?? mail peter1@nmail.sk
Dakujem
peter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snoopy 15. 4. 2007 15:55

Jedna vec je najit tuny kyzeneho software na Googlu, druha vec ziskat doporuceni od jinych.
Winavi je pekny nastroj. Chvili jsem ho zkousel, opravdu jednoduchy. Titulky jsem na DVD dostal pomoci Vobsub, ale to znamena, ze jsou natvrdo ve videu, tudiz nevypnutelne. Pokud nenajdu jiny, stejne dobry a zdarma, tak si jej koupim.
Na sofistikovanejsi vytvareni DVD se mi zalibil DVDlab Pro, ale to je uz celkem palka.
Snoopy
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 16. 4. 2007 07:08

Titulky natvrdo? Proboha :(
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snoopy 16. 4. 2007 10:05

Tak WinAVI je prevadeci soft, ne authoringovy. A kdyz neni cas se s tim piplat, tak at jsou klidne natvrdo. Kdyz bych prevadel film s anglickym dabingem pro nekoho, kdo anglicky (nijak zvlast) neumi, tak si je stejne zapne.
Snoopy
Junior