jak slepit dva tituly v Divxu?

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod adrysska 4. 4. 2006 17:35

Mám na hdd dva filmy v DivX a chtěla bych je slepit do jednoho a vypálit.Poradíte mi prosím vás program který mi je slepý do jednoho?Děkuji moc
adrysska
Junior

Odeslat příspěvekod Jugaro 4. 4. 2006 19:16

Ahoj,no ideální je na to třeba VirtualDub,(který sám ke své spokojenosti již dlouhou dobu používám),stačí v něm najet najed (není li CZ) na FILE pak OPEN VIDEO FILE a otevřít první film,ke kterému budeš připojovat ten další,no a pak zase najedeš na FILE a pak ale dáš APPEND AVI SEGMENT ,v tu chvíli je budeš mít oba v okně a pak stačí jenom nastavit v VIDEO na DIRECT STREAM COPY a pak zmáčkni F7 a zvol si místo kam chceš uložit výsledné spojené video.
Ale pozor!!!!,je velmi důležité aby obě videa byly v PC převedené a uložené se stejným nastavením kodeku Divx, jinak řečeno ,aby bylo stejné FPS,kodek, a tuším rozlišení i Bitrate.
Jiný program jsem nezkoušel,pro mé potřeby bohatě dostačoval VirtualDub,takže nemohu poradit spojení dvou Divx filmů do jednoho,v jiných programech.
Jo a tady máš odkaz,na oficiální stánku VirtualDub,kde si jej můžeš také stáhnout.
http://virtualdub.sourceforge.net/

nebo tady to máš přímo na Download
http://prdownloads.sourceforge.net/virt ... irror=mesh

PS: a dej vědět jestli se ti to podařilo. :)
Jugaro
Junior

Odeslat příspěvekod adrysska 4. 4. 2006 20:36

moc děkujia jasně,že dám vědět
adrysska
Junior

Odeslat příspěvekod adrysska 4. 4. 2006 21:39

Můžeš se ozvat prosím tě na icq 319-795-276
jsou s tím nijaké problémy,budu ti moc vděčná.Díky moc
adrysska
Junior

Odeslat příspěvekod LubosD 5. 4. 2006 18:42

Já to řeším tak, že vše převádím do formátu* Matroska Video, během toho se to dá snadno sloučit. Na závěr to zabírá o několik MB méně, než AVI a navíc k tomu můžu přisolit titulky.

*) neplést s kodekem!
Luboš Doležel, AbcLinuxu.cz
LubosD
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polo21 6. 4. 2006 07:59

VirtualDub
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 6. 4. 2006 08:19

A načo chceš zlepiť 2 filmy do jedného súboru???
Veď to napáľ ako dva súbory na jedno médium...
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Her0des 6. 4. 2006 08:59

jde to spojit obycejnym movie makerem, kterej je normalne ve woknech. staci otevrit prvni film a druhej na to jen pretahnes. pak ulozis. tot vse.
Her0des
Junior