mail na atlas.cz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Madagio 30. 11. 2006 15:03

Ahoj lidi, funguje vám mail na atlasu? Já se tam už půl dne nemůžu zaboha dostat! :evil:

Vypadá to na nějakej slušnější problém, nejde se tam dostat ani přes web, ani pop3 ani imap :-/
Madagio
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 15:09

Jojo, strašilo tomu už včera a dneska to definitivně lehlo. Odpověď z helpdesku je "děláme na tom". Nezbývá než se modlit aby se neztratily maily ve frontě..... V mém případě to snad ani v blbější chvíli přijít nemohlo...
A nadávat ani nemůžeme, inu freemail.... :roll: :cry:
Já jsem se z těchhle důvodů už rozloučil se Seznamem, tam jsou ještě vypečenější a teď bác, Atlas...
Asi všechno přesměruju na http://www.gawab.com. V Egyptě to funguje.
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Madagio 30. 11. 2006 15:22

Hernajs a já čekám nějaký důležitý maily. Nějaký potvrzení objednávek a podobně. No nic, budem čekat a modlit se.
Madagio
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 15:34

No, to mi povídej... já jsem zas pro změnu bez práce a jestli mi uteče ňákej flek....
Obrázek
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Madagio 30. 11. 2006 15:38

mě má mailem přijít licence jednoho softu, kterej mám už zaplacenej. a zjistil jsem, že teď se některý maily vracej jako nedoručitelný. doufám že nepřijdu o prachy :/
Madagio
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 15:55

Murphy:
"Může-li se pokazit více věcí, bude to ta, která napáchá nejvíce škody. Pokud je ještě nevhodnější doba, aby se něco pokazilo, pak se to stane až v ten okamžik...."
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Stefa 30. 11. 2006 15:56

Potvrzuji, ze od vcerejska to chodi nejak divne. Dnes rano jsem se doma podival pres imap do schranky a mel jsem tam cca 10 mailu. Prisel jsem do prace, kde pristupuji k mailu pres pop3 a prisla mi jen jedna zprava. To mi samozrejme bylo divne (pres ten imap jich tam bylo vic), tak jsem tam vlezl pres web, kde nebyla ani jedna zprava. Cca za 1/4 hodiny mi prislo zbyvajicich 9 zprav, ktere jsem tam puvodne videl.

Cili to vypada, ze Atlas sice problemy ma, ale zpravy se neztraceji.
Stefa
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 16:08

Ono to má možná souvislost s rozhýbaným magnetickým polem Země. Trochu zlobí sluníčko...
http://www.sec.noaa.gov/rpc/costello/index.html
http://www.spaceweather.com/
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 16:15

Ha! Teď se mi vysypalo z Atlasu 6 mailů..... asi se to protrhlo... :P
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Stefa 30. 11. 2006 16:22

Protrhava se to od rana, ale vzdycky to zase nekdo zatrhne :)
Stefa
Junior

Odeslat příspěvekod Madagio 30. 11. 2006 17:42

no teď se zdá, že to funguje. nicméně jsem si od rána poslal z jinejch adres minimálně 6 testovacích mailů a ani jeden nedorazil :/
Madagio
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 30. 11. 2006 17:48

:o ...a když nedorazil, vrátil se Ti aspoň zpátky? Tam odkud jsi ho poslal? Že by to "potenciální odesílatel" třeba zkusil znovu...?
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Madagio 30. 11. 2006 19:06

psal jsem si z centrum.cz a tam se mi maily vracely jako nedoručitelné. Pak jsem si psal ze služebního mailu a to se prostě asi ztratilo
Madagio
Junior

Odeslat příspěvekod Stefa 30. 11. 2006 20:25

Ja si nechavam ze sveho soukromeho mailu preposilavat vsechny maily na Atlas a vratil se mi jako nedoruceny pouze jeden - nedoslo jich vsak minimalne pet :(

Porad jsem si mnul ruce, ze lidi maji problemy se Seznamem a ja jsem u Atlasu v suchu :cry:
Stefa
Junior

Odeslat příspěvekod Madagio 1. 12. 2006 12:17

Tak mozna se nic neztratilo, otazka jen kdy se to objevi. Prave mi prisel mail odeslany pred 26 hodinami
Madagio
Junior

Další stránka