TV-OUT a notebook

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Peet 19. 4. 2005 17:35

Neviete niekto o PCMCIA karte s TV-OUT výstupom, existuje niečo také ... môj noťas bohužial nemá TV výstup, tak by som potreboval dokúpiť ... ak také niečo existuje :cry: ... díky
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvo 19. 4. 2005 17:43

Trust TeleViewer (VGA->PAL). najdes v inetshopoch.
dejvo
Junior

Odeslat příspěvekod pipo(smazano) 19. 4. 2005 17:59

pipo(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peet 19. 4. 2005 18:12

díky :D
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod odklizec 19. 4. 2005 20:25

Jeste existuje karta NoteTVPro. Obcas se vyskytne na Ebay za celkem dobrou cenu 25-45USD a ma dobre hodnoceni. Sam si ji hodlam poridit.
odklizec
Junior

Odeslat příspěvekod Peet 20. 4. 2005 05:30

odklizec píše:Jeste existuje karta NoteTVPro. Obcas se vyskytne na Ebay za celkem dobrou cenu 25-45USD a ma dobre hodnoceni. Sam si ji hodlam poridit.

toto ma veľmi zaujalo, túto kartu som ešte nevidel ... ale tu na Slovensku ju asi nezoženiem ... takže asi iba cez ten eBay :?
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod odklizec 20. 4. 2005 12:52

Peet píše:toto ma veľmi zaujalo, túto kartu som ešte nevidel ... ale tu na Slovensku ju asi nezoženiem ... takže asi iba cez ten eBay :??/quote]
Jojo..tady asi neni sance. Ja jsem bohuzel prave prosvihnul jednu aukci a dokonce to nikdo nekoupil, takze zkusim tomu clovekovi napsat, jestli to jeste ma ;) Mam ale dojem, ze uz se ani nevyrabi, protoze vsechny inet obchody, ktere ji meli na strankach pisou "out of stock" coz mi podezrele pripomina "nemame a mit nebudeme". Na ebay se to taky vyskytne jen sporadisky, ale kdyz, tak za uzasne ceny. Jednou to tam prodavali za 25USD (nove)! Akorat ze neposilali mimo US a vubec se o tom nechteli bavit :( Naposled jsem to videl za nejakych 45USD + postovne 20USD, coz je taky dobra cena.
odklizec
Junior

Odeslat příspěvekod QeeBee 20. 4. 2005 12:59

Nebude spíše lepší převodník z vga na TV. Kompaktní řešení
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=&zbo=74027
nebo trochu větší http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=&zbo=74028
Osobně mám zkušenost z druhou variantou, naprosto bez problému a narozdíl od bratra, který má integrovaný tvout na svém NB, já nemám permanentní problémy černobílý vs. barevný obraz a taky mám mnohem stabilnější obraz (ostřejší). Cenově tohle řešení bude určitě mnohem levnější.
QeeBee
Junior

Odeslat příspěvekod odklizec 20. 4. 2005 14:27

V cem myslis, ze to bude lepsi oproti Note-TV Pro? Vsak to je taky prevodnik a jeho vyhoda (i nevyhoda ;) ) je zasunuti do PCMCIA slotu, takze couhaji akorat kabliky. A ma to i dalkove ovladani na zoomovani a jine ptakoviny.

Nevidel jsem nazivo ani jedno reseni, ale budu spokojeny, kdyz to pujde aspon tak dobre, jako mi jde TV-Out na druhem notebooku.

To Peet...

Tak mi ten clovek prave odepsal, ze to stale ma. Tak to asi koupim a jakmile vyzkousim, dam vedet. Celkem mne to vyjde na 66 USD..teda jestli ho neukecam ;)
odklizec
Junior

Odeslat příspěvekod TomK 20. 4. 2005 14:44

Podivej se na http://www.kobe.cz, Ti se na PC karty specializuji. Odhaduji to do 2000 Kc.
TomK
Junior

Odeslat příspěvekod Peet 20. 4. 2005 15:31

odklizec píše:To Peet...

Tak mi ten clovek prave odepsal, ze to stale ma. Tak to asi koupim a jakmile vyzkousim, dam vedet. Celkem mne to vyjde na 66 USD..teda jestli ho neukecam ;)

ok, potom mi daj vediet (resp. sem) :wink:
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod De Bill 31. 5. 2005 09:45

Zkoušel jsem se spojit s AGEM.sk. Dodnes nemám žádnou odpověď. Bude to asi nesolidní obchodník.
De Bill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kikloop 6. 7. 2007 08:03

alebo zly kontakt :)
Nase deti sa nesmu dozvediet aku sme im pripravili buducnost..
kikloop
Junior