Program na čistenie registrov WinXP

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod george.zv 23. 1. 2007 11:10

Poradte mi nejaký fakt super program na čistenie registrov.
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 23. 1. 2007 11:43

POZOR regcleaner neni urcen pro WIN XP!! podporuje jen starsi verze win, v XP muze zpusobit pad systemu. (ale ted nevim jestli se jednalo jen o SP2 nebo o cele win) kazdopadne pouziti na vlastni riziko

//edit: koukam ze tam maji uvedeno ze je to i pro XP, jdu zapatrat kde jsem to cetl abych svuj prispevek podporil...
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Epe 23. 1. 2007 11:54

takze je to tak jak jsem rikal (citace z CHIP 8/06):
Regcleaner nefunguje však na dualcore procesorech a na procesorech P4 s technologii HT rovněž nebyl testován na systémech Windows XP s SP1 a SP2. V různých internetových diskuzích se lze dočíst, že na systémech Win XP SP1 RC přece jen funguje, ale není doporučeno používat automatické čištění registru na win XP s SP2, protože RC na těchto systémech může odstranit i potřebné klíče a systém tak vážně poškodit.
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jackal 23. 1. 2007 11:59

george.zv píše:Poradte mi nejaký fakt super program na čistenie registrov.v/quote]

Já používám moc dobrej program - TUNEUP UTILITIES 2007 VERSION 6.0.1255.0 + CRAP CLEANER 1.35.430, je to moc dobrá kombinace a udržujou mi systém ve formě. :-ú
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod george.zv 23. 1. 2007 12:22

Ale čo použiť na dvokladne cistenie registrov??
tieto programi poznam su fajn ale potreboval by som niečo na hlbkove vyčistenie
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod george.zv 23. 1. 2007 12:22

Ale čo použiť na dvokladne cistenie registrov??
tieto programi poznam su fajn ale potreboval by som niečo na hlbkove vyčistenie
george.zv
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 1. 2007 12:37

program, kterej by ti "důkladně" a "hloubkově" pročistil registry neexistuje, protože registr každýho jednotlivýho systému je "zaprasenej" něčím jiným...

každopádně čištění registrů je oblíbený placebo, který uživateli dává pocit zrychlení systému...na odstranění obvyklých zbytečností, jež je čas od času užitečný promazat, ti postačí výše zmíněný programy...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod JRD 23. 1. 2007 13:54

Nejdůkladnější co jsem kdy viděl je "Registry First Aid".
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý