WMV se prehrava spatne

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Scroll 8. 2. 2007 16:53

Preinstalovaval jsem windowsi,updatnul jsem je a stahl si kodeck pack. Zkousel sem Xp kodek pack a K-lite kodek pack a divx filmy (avi) mi jedou bezproblemu ale videa a filmy wmv se mi prehravaji spatne ve windows media playeru - zvuk(je posunuty,vypadava) a obraz se obcas seka,nevite cim by to mohlo byt?jakym kodekem.Pokud to prehravam v jinem prehravaci tak to jede bez problemu. Windows media player je verze 9. Zvukova karta Hercules Digifire 7.1 a graficka karta GF6600,CPU Sempron 2800+.Driv to bezelo bez problemu.dekuju
They Can’t Stop Us
Let ‘em Try
For Heavy Metal
We Will Die!
Scroll
Junior

Odeslat příspěvekod jech 8. 2. 2007 17:32

Čím to je? Přece codecpacky.

Proč sis o tom něco nepřečetl než si si zbořil systém codecpacky? Například tady: http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=53684
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Scroll 8. 2. 2007 18:49

Bohuzel neprecet,predtim to fungovalo bez problemu i s kodekpakem. Tendle problem se vyskytuje jen ve windows media playeru v jinym ne. po odinstalovani kodekpaku a nainstalovani pouze ffdshow to zustava, je mi jasny ze odinstalovanim to neodstranim uplne,ale nevim proc v ostatnich prehravacich to jde normalne.
They Can’t Stop Us
Let ‘em Try
For Heavy Metal
We Will Die!
Scroll
Junior

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 8. 2. 2007 18:53

v tom pripade neni nic jednodusiho nez pouze jen "ostatni prehravace"
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Scroll 8. 2. 2007 20:25

No takove reseni se mi moc nelibi,ale opravdu uz nevim co s tim. Jaky prehravac by ste mi doporucili alespon pro soubory wmv, jelikoz ostatni se prehrava v poradku.
They Can’t Stop Us
Let ‘em Try
For Heavy Metal
We Will Die!
Scroll
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 8. 2. 2007 22:11

Scroll: Přece jak už bylo řečeno, ty ostatní které používáš ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod yaroslaf 8. 2. 2007 22:14

Scroll píše:No takove reseni se mi moc nelibi,

Proč se ti nelíbí použít bezproblémový přehrávač, který přehraje všechno. A proč raději používáš přehrávač, který má problémy?
yaroslaf
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 8. 2. 2007 22:25

v komplu mam akorat XviD kodek + ogg + ac3 a WMV se mi v tom M$ prehravaci (ted nevim jak se jmenuje :D) prehrava taky blbe. Pouzivam, ale normalne BS player v 1.x a tam to jede vpoho, a co mi an BS neprehraje pouzivam mplayer...
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 8. 2. 2007 23:04

pouzivam totem s backend-frameworkem xine
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Junior