free náhrada TopStyle pro

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Howard 9. 5. 2005 14:45

Potřeboval bych nějakou freeware náhradu za program TopStyle, kdo nezná, je to výborný CSS editor. Víte o něčem dobrém?

TopStyle Lite mi nemusíte radit, to nechci, nástroj, ve kterém nefunguje ani základní funkce CTRL+F (hledání) je nepoužitelná.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mylan 9. 5. 2005 15:20

skúšal som TopStyle pro asi týžden a nejako som si na neho nemohol zvyknút. Zdal sa mi pre css až príliš zložitý a tak som sa vrátil k písaniu css v PSPade(inak dajú sa tieto nástroje skombinovat). PSPad mi viac vyhovuje na css, aj ked v podstate nič nevie, čo TopStyle pro...
Chcel som sa spýtat: Si až taká poctivka, že TopStyle pro používaš len po dobu trial... čo tak... :twisted:
mylan
Junior

Odeslat příspěvekod kevinsvk 11. 5. 2005 11:42

existuje aj topstyle lite, ktorý je free
kevinsvk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Howard 11. 5. 2005 11:47

Ja vim, ale edituj v tom cizi cssko, vzdyt nefunguje ani zakladni funkce Search (CTRL+F), topstyle lite se vubec neda rozumne pouzivat.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 5. 2005 01:39

free je toho opravdu poskrovnu a pokud něco, tak většinou už několik let bez vývoje...

nicméně něco málo se najde...

http://cssed.sourceforge.net/
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod droopy 15. 5. 2005 02:52

Howard píše:Ja vim, ale edituj v tom cizi cssko, vzdyt nefunguje ani zakladni funkce Search (CTRL+F), topstyle lite se vubec neda rozumne pouzivat.

pokial hladas nejaku css class, tak ich zoznam mas napravo a cez neho sa da vyhladavat.
droopy
Junior