Nejlepší free html editor

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Stibi 5. 8. 2005 17:03

Ahojte ...jaký by jste mi doporučili nejlepší free html editor ?? Funkce jako zvýrazňování syntax atd. atd .... co by jste doporučili ??díky

// Howard - presun do webdesignu
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod infmtk 5. 8. 2005 17:04

PSPad
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ares952 5. 8. 2005 17:09

jo pspad je fakt cool, umi spoustu vecicek ... :-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod penemy 5. 8. 2005 22:14

Ak nepotrebujes WYSIWIG (ci jak sa to znaci) a ak nepotrebujes hned vidiet vysledok (proste iba editor), tak poznam jednen skvely program. Vola sa Notepad2 a moze ho pouzivat ako default editor textu (nahrada notepadu z win), lebo je fakt rychly a s tymto umyslom ho aj tvorcovia robili, potom si mozes prepnut zvyraznovanie syntaxe pre HTML, XML, CSS, JavaScript, VBScript, C++, C# a vela vela dalsich.. Dalej to ma nahradzovanie retazcov, zmenu kodovania, zoom, bonusy ako priehladnost okna, zmenu farebnej schemy a kopec dalsich veci a to vsetko pri peknom zovnajsku a naozaj vysokej rychlosti. Co mi vadi, ze to nevie RTF, ale wordpad je uz na kazdom windowse, tak to nekjak prezijem..
penemy
Junior

Odeslat příspěvekod nupix 6. 8. 2005 12:23

Jednoznačne PSPad, zkus se zeptat pana Fialy, schválně co ti poradí on :D
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 8. 2005 12:34

ViM

existuje tušim i pro Windows
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mircy 6. 8. 2005 12:40

Pro Linux Quanta+, pro pouhé barevné zvýraznění např. KWrite. Pokud máte Woknous za x tisíc, jste asi hodně bohatý (nebo blbý), tak si kupte za x tisíc Mrchosoft FrontPage. :mrgreen:
Používám SuSe LINUX
mircy
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 8. 2005 12:47

mircy píše:Pro Linux Quanta+, pro pouhé barevné zvýraznění např. KWrite. Pokud máte Woknous za x tisíc, jste asi hodně bohatý (nebo blbý), tak si kupte za x tisíc Mrchosoft FrontPage. :mrgreen:m/quote]

proboha FronPage ne.... nikdy... když wysiwig (napsal jem to dobře?) tak NVU
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Coolplayer 6. 8. 2005 12:54

Já jsem vyzkoušel spoustu nástrojů, ale jednoznačně mě uchátil PSpad. I Hulánem (fuj) vychvalovaný JEdit některé věci neumí, je pomalejší a příjde mi takový "divný". Celkem dobrej je Dreamweaver, ale není free.
Coolplayer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jech 6. 8. 2005 13:01

Já mam rád jEdit. Ale chce to trochu si pohrát s konfigurací, potom nemá konkurenci.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 7. 8. 2005 09:06

nejlepší ? tak podle mě je to tento : http://www.evrsoft.com/ existuje na něj i čeština ... viz http://www.bonusweb.cz v sekci češtiny je opravdu perfektní hromada opředskriptů ovládání ltze vybrta ze 3urovní fakt moc dobrej prográmek ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod StanoDV 7. 8. 2005 09:25

Ja pouzivam v Linuxe program Kate :D
StanoDV
Junior

Odeslat příspěvekod includes 10. 8. 2005 15:37

PageBreeze HTML Editor
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sikulka 10. 8. 2005 15:40

Quanta / VIM
:D
Registered Linux user #395833
Sikulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod (CZ)Online 10. 8. 2005 16:17

NONWYSIWYG: 1stPage 2000 (nebo NotePad :))
WYSIWYG: NVU nebo Macromedia Dreamweaver (v nouzi FrontPage 2003)
(CZ)Online
Junior

Další stránka