Ako spojit dva subory do jedneho.

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rudib 23. 9. 2006 15:32

Ako ma spojit na dva diely rozdelený film)divx( do jedneho. Potom to chcem upravit akoDVD. Alebo to nemusim spajat a len použit Convert DivX2DVD
rudib
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 9. 2006 15:35

Jo klidne hod to do nej a vyleze 1dvd.Ja to tak delam kdyz se nechci s tim moc patlat,hodim 2cd pokud je film na dvou a vyleze 1dvd.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 24. 9. 2006 00:58

DVD z DivX? ale no fuj!
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 9. 2006 01:08

No a?Naco stahovat z HDBITS 8gigovy releasy u veci ktery nakonec jednou strcí do prehravace a potom na nich lezi prach??Osobne to resim uplne stejne a kvalita je mi sumafuk u takovych.Je fakt ze vybiram zdroje jenom z privat trackeru cizich takze na hruzy ala Czechbits a podobne nenarazim.
No a nakonec stejne staci koupit za 1000k prehravac co umi divx proste ,ovsem pravidelne za mnou nekdo prinde ze jeho to neumi at mu s toho skopnu DVD.
Takze potom Convertxtodvd neni spatna volba.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 24. 9. 2006 01:40

Robim to aj ja a casto.. Mam anglicky rip s titulkami, neskor sa ku mne dostane aj s dabingom, preco si to teda neprerobit? A mam s toho (i ked trocha menej kvalitne) dvd s dvoma jazykmi a titulkami..
Na beznej TV to aj tak nespoznas..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 24. 9. 2006 09:29

cache: no to zase jo, na některých TV stěží poznáš VCD a DVD...
Ale třeba u některých seriálů existuje verze humáč a verze HDTV a nic mezi tim...
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod jech 24. 9. 2006 19:26

Z AVI/MPEG-4 dělam DVD jedině pro kamarád(k)y, který nemají DVD přehrávač s podporou MPEG-4. Zároveň jim radim, aby si ho pořídily, dneska už to je naprostej standard. Dělat z AVI DVD je pro účely zálohování filmů nesmyslný. Zabere to 5x tolik placek a kvalita se ještě zhorší. Fakt se vyplatí koupit si novej přehrávač.
jech
Pokročilý