Zachycení screenshotů z DVD

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jirkadd 13. 3. 2007 15:51

I po instalaci přehrávačů, a programů, které tuto funkci mají (třeba Solid Capture) se mi nepodařilo obrázky z DVD stáhnout. Při zachycení full screen se uložil jen černý obrázek, a i při zachycení výřezu byly obrázky čitelné jen spolu se spuštěným DVD. A to i přeuložené jako bmp,gif nebo jpg. Četl jsem, že problém lze odstranit vypnutím hardwarové akcelerace, ale poté zase nefungoval ani jeden z přehrávačů. Z vyřešení problému budu vděčný.[/b]
jirkadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Epe 13. 3. 2007 15:54

zkus program FRAPS, taky jsem tohle delal a zvaldl to vpohode, bez vypinani kdovi ceho
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jech 14. 3. 2007 14:17

jirkadd
Proč si neotevřeš VOB ve VDM (VirtualDubMod) a neuložíš obrázek? To se mi zdá jako nejjednodušší cesta. A nebo přehrávač MPC (a plno dalšich) umí ukládat obrázky z videa.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 3. 2007 14:32

tuším dost oblíbený přehrávač WinDVD má funkci zachycování obrázků, nastavíš si složku kam je chceš ukládat a "fotíš" ostošest :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod Kroxigor 14. 3. 2007 14:45

WinDVD i PowerDVD mají tuto funkci přímo v sobě stačí nastavit kam má ukládat vytípané obrázky
Kroxigor
Junior